Letenky z Prahy na SEYCHELY - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky z Prahy na SEYCHELY

13 071 Kč
13.11.2019 14:25 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Výhodné letenky na Seychely koupíme u Swiss.
 

Švýcarské aerolinky Swiss nabízejí výhodné letenky na Seychely. Letenky s odletem z Prahy pořídíme nyní přes Pelikána za 13 690 Kč. Let je operován s jedním přestupem v Curychu, kde si můžeme vybrat délku přestupu. Přestup tak můžeme využít i na prohlídku města. Nejvíce termínů je k dispozici od prosince do začátku února. V ceně letenky je kromě příručního také odbavené zavazadlo do 23 kg. Levněji letenky koupíme přímo přes stránky Swiss, kde vycházejí na 13 071 Kč.

Letenky na Seychely se SWISS
07.12.2019 – 16.12.2019

Raději na Maledivy?

Pokud bychom se raději než na Seychely chtěli podívat na Maledivy, se zajímavou nabídkou přišly nizozemské aerolinky KLM. Ty daly do prodeje letenky z Prahy na Maledivy za 13 972 Kč, a to na spoustu termínů od března až do června. V ceně letenky je jen příruční zavazadlo a letenky koupíme přímo na stránkách KLM.

Letenky na Maledivy s KLM
04.03.2020 – 11.03.2020
Chystáte se navštívit Seychely? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Robert napsal(a):

  Dobrý den, jsem nováček v cestování letadlem nebo spíš s přestupem,zajímalo by mě jak to probíhá ? Přiletím a za určitý čas letím stejným nebo jiným letadlem? Zavazadla letí do cílové destinace (o ně se ne/starám ) pokud bych zvolil den v curychu? Děkuji za info a ať se daří

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, pokud je to na jedné rezervaci, je to standardní přestupní let, u delších stopoverů se dozvíte, jak to bude se zavazadlem přímo na checkinu v Praze, standardně se překládá bez toho abyste se musel o něj starat.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *