Skupiny létají s Honzou

Letenky z Prahy do KODANĚ

778 Kč
25.3.2019 10:12 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Nejlevnější letenky do Kodaně pořídíme v nabídce Ryanair.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Kodaně jsou v nabídce nízkonákladovky Ryanair za výhodnou cenu 778 Kč. Letenky pořídíme na různě dlouhé květnové termíny a to včetně víkendů. Příkladem prodloužený víkendo do pátku do pondělí 24.5.2019 – 27.5.2019.
 

Letenky z Prahy do Kodaně
04.04.2019 – 09.04.2019

 

Kodaň

Z letiště do centra města se můžeme vydat vlakem nebo metrem, to jezdí přes den každé 4 minuty a do centra nás zaveze za 14 minut, cesta vyjde na 36 DKK. Alternativou je nákup jízdenky na 24 hodin, 48 hodin a 72 hodin, ta vyjde na 80, 150 a 200 DKK.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jiří Kapucián napsal(a):

  Ahoj, píšu ze Singapuru. Po týdnu jsem nadšený a fascinovaný příběhem této země. Jediné co je škoda že jsem tu sám devítiletý syn by si tu užil spoustu zážitků (sedmiletý to samé). Je to tu pro rodinný Asijský týden jak dělané….doporučuji zvažte ještě jednou a leťte 🙂 Jirka

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, díky za info 😉

 • Profilový obrázek
  Pavel napsal(a):

  Zdravím cestovatelé,

  předem se omlouvám za Spam, nepatří to sem a přidám to na více míst. Mám k dispozici 3 Last minute letenky (2 dospělí a 1 dítě) s nízkonákladovkou Scoot. Jedná se o Singapur z Berlína (Tegel) a zpět na datum 29.3.-12.4.19 (pátek-pátek). Po určité rozvaze jsme se rozhodli, že takovouto cestu se 7letým dítětem odložíme na pozdější věk. Nabízím proto letenky k prodeji za částku 15 tisíc, což vychází pro jednoho na 5000kč. K tomu přidám i 2 kapesní průvodce (Singapur a Bali, pokud by někdo chtěl pokračovat tímto směrem). Dětská letenka obsahuje jídlo a přikrývku. Převedení letenek preferuji provést osobně, dojedu kamkoliv od Prahy po západ Čech. V případě zájmu mě kontaktujte zde či do mailu. Děkuji Taschler

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *