Letenky na víkend v ŘÍMĚ - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky na víkend v ŘÍMĚ

320 Kč
10.1.2019 13:27 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

Laudamotion dal do prodeje promo letenky do Říma.
 

U Laudamotion pořídíme velice levné letenky z Vídně do Říma, a to krásně na víkend. Za cenu 12 EUR, tedy asi 320 Kč, pořídíme zpáteční letenku na termín sobota 19.1. – pondělí 21.1.2019. Oba lety jsou provedeny ráno, za parádní cenu si tak můžeme užít celý víkend v Římě a být doma už na pondělí oběd. V ceně letenky jsou rovněž dvě příruční zavazadla 55x40x20 cm a 40x25x20 cm. Letenek je sice na tento termín k dispozici spousta, s nákupem ale nedoporučujeme dlouho váhat.
 

Letenky z Vídně do Říma
19.01.2019 – 21.01.2019

 

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dovezou autobusové i vlakové spoje. V nabídce Regiojetu pak najdeme přímé autobusové spoje až na letiště, případně přípojné spoje od vlakových spojů.

Jak z letiště v Římě

Z letiště Fiumicino odjíždí do centra Říma řada autobusových společností, např. Terravision, Sit Bus Shuttle a další, zpáteční jízdenku seženeme už za 9 EUR. Autobusy odjíždějí velice často a cesta z letiště jim trvá necelou hodinu. Rychleji se do centra dostaneme vlakem, počítejme ale s minimálně dvojnásobnou cenou.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Dáša napsal(a):

  Taky se přidávám – hanit není na místě, když má někdo problém, může si hledat letenky sám. Honzo, vážím si Tvé práce, mooooc za ni díky.

 • Profilový obrázek
  Orf napsal(a):

  Presne, o tom preci akce jsou ze to neni plosne.
  Jen tak dal za 1

 • Profilový obrázek
  Dagmar napsal(a):

  V případě zájmu o levné ubytování v Římě mě kontaktujte.(ubytovani.rim@seznam.cz). Zajistím transfer z letiště, vstupenky na audienci u papeže, síťové jízdenky a v případě zájmu i průvodkyni.

 • Profilový obrázek
  Pavel napsal(a):

  Lidem jako vy se člověk nezavděčí. Ten článek není zas tak dlouhý, nemůžete snad čekat, že za takovou cenu bude každý termín, už je super že to vyšlo an víkend. Honzo, díky za tip a nenech se odrstit takovýma, máme koupeno 🙂

 • Profilový obrázek
  Ludek napsal(a):

  Nešel by konkrétní datum napsat rovnou na Facebooku? Vždycky se akorát natěším a pak přijde realita v podobě jednoho jediného termínu :O To je fakt děsný přístup…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *