Skupiny létají s Honzou

Víkend v PAŘÍŽI

1 820 Kč
6.9.2018 12:52 1 komentář
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Vydejte se poznat Paříž díky fajn letenkám od Transavie.
 

Od listopadu vstupuje na linku z Prahy do Paříže (Beauvais) Ryanair, s touto novinkou poklesl počet rotací Transavie a Vuelingu na jejich trasách do Orly a CDG, Transavia ale navíc nasadila poměrně hodně akčních letenek.
Ty pořídíme od 69 €, tedy asi 1 820 Kč a to klidně na prodloužený víkend – příkladem 10.11.2018 – 12.11.2018 s odletem v sobotu ráno a návratem v pondělí večer, o 5 € dráž se pak můžeme vrátit i v neděli večer. Letenek je volných dostatek.
 
Letenky s Transavia rezervujte zde
 

Dražší nebo ne?

Letenky s Transavia jsou cca o 500 Kč dražší než jsou nejlevnější letenky z Prahy do Beauvais. S Transavia ale máte v ceně online check-in na letišti, kde si bez problémů můžete vybrat sedadlo, velké kabinové zavazadlo v ceně a let je směrován na Orly, kde si jednoduše koupíte lítačku na MHD na počet dnů co potřebujete a máte v tom i cestu z letiště.

Jak v Paříži

Z letiště Orly se do centra dopravíme nejlevněji kombinací tramvaje a metra. Tramvaj T7 nás doveze na metro Villejuif-Louis Aragon, odtud můžeme pokračovat sítí metra kamkoliv. Pro jízdu jsou potřeba 2 lístky t+, na jeden lístek se totiž nedá přestoupit mezi tramvají a metrem, celkem nás tak vyjde cesta z letiště na 3,60 € (2 lístky za 1,80 €). Alternativně můžeme využít vícedenních jízdenek – stanice na letišti leží v zóně 4, stanice Villejuif-Louis Aragon leží v zóně 3.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    petra napsal(a):

    Nejlevněji vychází koupit Carnet, tzn. 10 jízdenek na MHD za 14,90. Dají se koupit v automatu (bere jen mince) přímo na tramvajové zastávce na letišti.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *