Letenky na víkend do AMSTERDAMU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky na víkend do AMSTERDAMU

1 292 Kč
11.3.2019 8:18 2 komentáře

CC0 Pixabay

V nabídce easyJet pořídíme levné letenky z Prahy do hlavního města Nizozemska.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu pořídíme v nabídce nízkonákladovky easyJet za nejnižší cenu 1 292 Kč. Cena letenky platí při rezervaci 2 osob, pokud budeme další osoby do rezervace přidávat, bude cena ještě klesat.
Nejvíce nejlevnějších tarifů najdeme na září a říjen, kdy najdeme i prodloužené víkendy bez jediného dne dovolené, příkladem 20.9.2019 – 22.9.2019. Jen o pár korun, případně stovek dráž pak pořídíme letenky na na jarní a letní termíny.
 

Letenky do Amsterdamu
20.09.2019 – 22.09.2019

 

Amsterdam

Z letiště v Amsterdamu se dopravíte do centra buď vlakem nebo autobusem.
Pokud z letiště zvolíte lokální busy, vyjde Vás jízdenka na 2,90€, můžete zvolit bus č. 69, který Vás doveze na stanici metra Amsterdam Sloterdijk, po cestě můžete přestoupit na tramvaj č. 1, která Vás zaveze do centra města. Jízdenka má platnost 60 minut. Jízdenka na 24 hodin stojí 7,5 € a platí i na linku č. 69 jedoucí na letiště, takže cestu z letiště můžete mít už v ceně.
V nabídce je také přímý bus č. 197 za 5 € na hlavní vlakovou stanici v Amsterdamu, případně vlak (cirka 15 minut na Amsterdam Centraal) za 4,20 €.
Po Amsterdamu se můžete pohodlně pohybovat metrem, tramvajemi nebo autobusem. Nevynechte také projížďku lodí po kanálech.

Navštivte Amsterdam se zájezdem od CK Triplo od 8590 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Ubytování v 3* hotelu  •  Bezplatná WiFi
Rezervovat
Tipy, které v průvodci nenajdeš: Amsterdam
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Veronika napsal(a):

  Dobry den, chtěla bych se zeptat na akcni letenky Praha – Amstrdam a zpět v měsíci květnu. Dekuji predem za odpověď

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Rovnou koukněte na easyjet.com a vyberte letenku, po dobu otevření Keukenhofu už letenky levnější nebudou a budou spíše jenom zdražovat.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *