Skupiny létají s Honzou

Levně na SICÍLII

676 Kč
21.10.2022 11:26 9 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální akci Wizz Air pořídíme levně letenky na Sicílii.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Katánie jsou dostupné na zimní termíny za 676 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí asi 220 Kč na jednom směru. Letenky pořídíme především na lednové a únorové termíny 2023 a to jak na kratší výlety, tak klidně delší pobyty. V ceně letenek od Wizz Air je příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na termín 5.2.2023 – 7.2.2023.
 

Letenky z Prahy do Katánie
05.02.2023 – 07.02.2023

 

Katánie

Z letiště do centra města nás doveze místní Alibus. Jedna cesta nás vyjde na 4 €, cesta do centra trvá asi 20 minut. V docházkové vzdálenosti najdeme také zastávku městských linek nebo vlakovou stanici (cca 10 minut pěšky nebo shuttle busem). Na tu dojedeme vlakem z hlavní vlakové stanice za 5 minut a 1,90 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Gabriela napsal(a):

  Dobry den ,Honzo ,chtela bych letenky na cervenec ,mam pockat jeste ???

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, aktuálně tam nejsou na červenec špatné ceny, je ale potřeba počítat s tím, že se určitě bude ještě s letovým řádem hýbat, takže další služby mít jako zrušitelné. Akce na letenky se pak objevují nejčastěji 1-3 měsíce před odletem.

 • Vlaďka napsal(a):

  Jojo, my už taky Palermo zrušeno a Catanie přebukovaná na nevhodný let, po telefonátu přehodili na jiný let, který už vyhovuje, ale děsíme se, jestli nám s tím znovu nešoupnou nebo jestli to nezruší. Termín máme červenec 2023.

  • Honza napsal(a):

   S šoupnutím termínu nebo minimálně časi na 7/23 bych skoro i počítal, takhle dopředu se ty letové řády upravují hodně.

 • Veronika napsal(a):

  Kupovali jsme Catanii na teď 19-26.10. Naštěstí nic nebylo měněno. Cena 720,- počasí máme luxusní 25-30st. Moře 23,5st. Koupacka super. Jsme 10 min. od Catanie, tam nám dnes stačil celodenní výlet. Krásné svezení po celé Catanii mini vláčkem, který Vás vezme na všechna hezká místa za 5 euro 40min. Úžasné trhy. Wizz Air kočárek pro tří leté dítě Zdarma. 👍

  • Honza napsal(a):

   Díky za info! 🙂

  • Blanka napsal(a):

   Ahoj, můžu se zeptat, jak jste sehnali ubytko?

 • Enzo napsal(a):

  Pokud se rozhodnete letenky koupit, tak doporučuji u ubytování volit možnost zrušení rezervace. Při letu do Říma (únor) my už tahle společnost 2x změnila čas na absolutně pitomý hodiny a let do Palerma (duben/květen) raději úplně zrušili. Při následném přebookování na Catanii už se jim taktéž podařilo změnit datumy jak odletu, tak příletu.

  • Honza napsal(a):

   Souhlas, ubytko vždy brát jako zrušitelné, s letovým řádem si od koronaviru hýbou neustále nejen Wizz Air.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *