Skupiny létají s Honzou

Letenky na pobřeží ALGARVE

550 Kč
2.6.2020 15:28 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Wizz Air od léta plánuje létat mezi Vídní a jihem Portugalska.
 

Nejlevnější zpáteční letenky do Fara aktuálně pořídíme s odletem z Vídně. Zpáteční letenky na podzimní a zimní termíny vyjdou na 20 €, tedy asi 550 Kč. Za fajn cenu se pak dají pořídit letenky i na letní termíny. Pokud nemáte klub WDC je potřeba si k ceně přičíst příplatek 5-10 € na jeden let.
Příkladem letenky na 1.12.2020 – 5.12.2020.
 


 

Faro

Z letiště ve Faru se dopravíme k moři nebo do centra autobusem linky č. 16, jízdenku zakoupíme přímo u řidiče. Z Fara se můžeme vydat ale i do dalších koutů Portugalska, případně Španělska. Přímé autobusy mezi Farem a Sevillou jezdí několikrát denně a jednosměrné jízdenky se dají pořídit už za 5 € na alsa.es.
 
Portugalsko fakticky nikdy nezakázalo vstup do své země, navíc prohlásilo, že je od léta připraveno přijímat turisty. Při cestě zpět z Portugalska od 15.6.2020 nepotřebujeme ani test na koronavirus (pokud by ho ale třeba Rakousko vyžadovalo, tak už teď jsou cesty z letiště ve Vídni do ČR povoleny bez testu).
I tak rezervujte další služby jako je ubytování, auto apod. ve zrušitelném tarifu. V nabídce Wizz Air je také služba Wizz Flex, která vám umožní bez důvodu změnit let pouze za případný rozdíl v ceně letenek (cena je cca 22 € na osobu tam i zpět).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *