Nový Zéland: AUCKLAND - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nový Zéland: AUCKLAND

18 690 Kč
1.12.2016 14:25 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Jezero Tekapo - Holgi pod CC

Levné letenky na Nový Zéland pořídíme z Varšavy.
 

Zpáteční letenky z Varšavy na Nový Zeland jsou dostupné na poměrně dost termínů především od března 2017 do června 2017. Letenky za 3 069 PLN, tedy asi 18 690 Kč (na CZ Pelikánovi za 18 721 Kč) jsou jen s jedním přestupem v Pekingu, kde si můžeme rovnou udělat stop-over.
Kalendář letenek najdeme na polském Pelikánovi, rezervovat pak můžeme na českém:
 
Letenky rezervujte zde
 
auckland

Jak do Varšavy

Možností jak se dostat do Varšavy je opravdu hodně. První z nich je autobusová linka – s Regiojetem z Prahy, Ostravy nebo Hradce Králové, s PolskiBus.com z Prahy nebo Brna, s LEO Expresem z Bohumína. U LEO a Regia pak můžeme zakoupit i jízdenky v kombinaci s vlakem z jakékoliv stanice na trase.
Další variantou je bus/vlak do Wroclawi a odtud pokračovat letadlem Ryanair do Varšavy – 3 lety denně od 7 PLN za jeden let, případně pak z Prahy letět se SprintAir do Radomi a do Varšavy dojet třeba s PolskiBus.com – v nabídce je spousta spojů denně od 1 PLN.

Chystáte se navštívit Nový Zeland? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Pavel napsal(a):

  Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak to jde udělat, když chci koupit letenku na delší dobu, okolo 12 měsíců. Můžu koupit na kratší dobu a pak změnit až vypisou termíny, nebo jak to funguje abych si udržel tuhle cenu? Ještě jedna asi hloupá otázka, ale jdou ty letenky prodat když je koupím hned ted?

  Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, no je to celkem problém – buď koupit na kratší + počítat s poplatkem za změnu, nebo open letenku (to jen přímo u prodejce a za poměrně dost peněz) nebo 2x jednosměrná, která je také dost drahá…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *