Skupiny létají s Honzou

Letenky na NOVÝ ZÉLAND za super cenu

15 715 Kč
12.3.2019 15:22 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

Akce Air China na lety z Mnichova pokračuje.


V nabídce Air China stále najdeme akční ceny letenek z Mnichova na Nový Zéland. Oproti poslední akci jsou letenky do Aucklandu ještě o 1 300 Kč levnější a vyjdou na 15 715 Kč za zpáteční. Let je operován s jedním dlouhým přestupem v Pekingu, kam si můžeme zažádat o bezvízový vstup a město si prohlédnout. Termínů je k dispozici spousta od března do začátku prázdnin. V ceně letenky jsou kromě příručního zavazadla také dvě odbavená zavazadla do 23 kg. Termíny letů najdeme v kalendáři pod odkazem níže, pro nižší cenu si ale termín přehodíme ručně do vyhledávače na hlavní stránce Pelikána.

Letenky z Mnichova do Aucklandu
02.06.2019 – 09.06.2019

Mnichov

Ideálně vyrazím na letiště v Mnichově autem – cesta z českých hranic nám zabere něco přes 2 hodiny. Na letiště v Mnichově nás dopraví také přímé autobusové spoje Regiojetu Nebo Flixbusu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Jitka napsal(a):

  pisete vse jen pro prazaky…

 • Petra napsal(a):

  Stačí rozkliknout rezervovat přes Pelikána a podívat se 🙂

 • Petra napsal(a):

  Dobrý den
  můžete mi prosim zdělit, jak by se přesně letělo, délka celkového letu, kde a kolik hodin se přesně čeká na letištích? Předěm děkuji za odpověď.

  Pěkný den

  P.

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, rozklikněte přímo kalendář a klikněte na vybraný termín, je to termín od termínu trochu jiné…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *