Kuba: HAVANA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Kuba: HAVANA

16 620 Kč
21.7.2016 13:50 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Alte autos pod CC

Jeden čas byli levné letenky směrem na Kubu poměrně časté, aktuálně můžeme být za každou dobrou nabídku rádi.
 

Zpáteční letenku z Prahy do Havany pořídíme s jedním přestupem v Moskvě u Aeroflotu za 16 620 Kč. Letenku můžeme rezervovat v poměrně rozsáhlém obdbobí od listopadu 2016 do února 2017.
 
Letenky rezervujte zde
 
havana3

Přestup v Moskvě

Tentokrát nenabízí Aeroflot výběr doby přestupu v Moskvě, na stop-over se tak letenky nehodí. Naopak je přestup pouhé 2 hodiny, což nám zaručuje jednu s nejrychlejších možností, jak se na Kubu dostat.

Chystáte se navštívit Kubu? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Petra Zambrano napsal(a):

  Dobrý den,
  sháníme letenku na 18.12. na Kubu s návratem kolem 6.1.2017. Kde můžeme sehnat letenky za nějakou rozumnou cenu a bez mnoha přestupů?

  Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem

  Petra Zambrano

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den,
   bohužel bych nečekal nějakou lepší cenu na termíny přes Vánoce, proto bych proklikal co nejvíce vyhledávaču a nejlepší nabídku bral.

 • Lenka napsal(a):

  Honzo,
  myslíte, že by cena letenky do Havany mohla být ještě nižší? Nevíte o nějakých chartrových letech z Berlína nebo Mnichova třeba do Varadera? Plánujeme cestu na Kubu na únor 2017.
  Děkuji za vaše tipy na letenky a přeji krásné cestovní zážitky
  Lenka

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Těžko odhadovat, obvykle ceny letenek na Kupu padaly i pod 15 000 Kč, poslední dobou se ale nic moc neobjevuje. Z německa se nějaký to Varadero koupit dá – přes TUI, případně další němečtí prodejci..

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *