Filipíny: MANILA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Filipíny: MANILA

10 890 Kč
17.7.2017 13:56 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Mindoro - Magalhães pod CC

Výhodných letenek z Londýna využijeme při sestavení letenek na Filipíny.
 

Zpáteční letenky z Londýna do Manily jsou v nabídce s jedním přestupem v Pekingu za fajnovou cenu 9 700 Kč. Letenek je dostatek především na listopad 2017. K této letence od Air China pak přikoupíme přískok z Prahy do Londýna, nejlevněji s Ryanair za 1 192 Kč.
Celkem nás tak vyjdou obě zpáteční letenky na 10 890 Kč.
 
Letenky z Prahy do Londýna rezervujte zde
Letenku z Londýna do Manily vybírejte zde
 

Zavazadla a přestup

Pro přestup je potřeba počítat s dostatečnou rezervou – let z Prahy přistává na Stanstedu, let do Pekingu odlétá z Heathrow a přestupy nejsou garantované. Mezi oběma letišti nás přepraví přímá linka National Expressu za 15 GBP. Případně můžeme cestovat do centra Londýna (bus nebo vlak) + metro na Heathrow.
V ceně letenky od Air China je odbavené zavazadlo – v ceně letenky od Ryanair není – buď ho přidáme na zpáteční cestě za 800 Kč (15 kg) nebo využijeme možnosti cestovat u Ryanair s jedním menším a jedním větším příručním zavazadlem, to pak v Londýně pro cestu do Pekingu a dále do Manily odbavíme.

Tipy, které v průvodci nenajdeš: Manila
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Josef napsal(a):

    …koukněte určitě na ten samý let přes skyscanner – našli jsme tam zpáteční Londýn – Manila za 8460,- – Pelikán ukazuje 9690,- – celkově i s jedním baťohem pro oba (20kg) nás to vyšlo přibližně na 11000,- s tím že do Londýna letíme easyjetem na Gatwick (1499 + zavazadlo) a zpět Ryanair Stansted se zavazadlem. Hodně štěstí…

    • Tereza napsal(a):

      Ahoj Josefe, možná hloupá otázka, ale není nám ze tvého komentáře úplně jasné, jestli myslíš těch 11 000 Kč za oba dva cestující? Děkuji. Tereza

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *