Letenky na AZUROVÉ POBŘEŽÍ - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky na AZUROVÉ POBŘEŽÍ

525 Kč
21.3.2019 14:44 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Na oblíbené Azurové pobřeží pořídíme zpáteční letenky z Vídně.
 

V systému aerolinky Wizz Air najdeme jednosměrné letenky z Vídně do Nice za 9 €. Letenky jsou dostupné na termíny v dubnu, květnu a červnu 2019 a to obvykle jen v pár místech. V systému ale najdeme i další cenové hladiny o pár eur dráž, není tak problém sestavit si i víkendové termíny s cenou do 1 000 Kč.
Nejlevnější letenky tam i zpět pořídíme za 20 €, tedy 525 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí 5-20 €.
 

Letenky z Vídně do Nice
19.05.2019 – 22.05.2019

 

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás dopraví přímé autobusy Regiojetu z Prahy i Brna. Celkem můžeme vybírat z cca 10 spojení denně, v nabídce jsou rovněž kombinace vlaku do centra Vídně a následné cesty dalším vlakem na letiště.

Nice

Letiště v Nice je poměrně blízko centra města. Z letiště se dopravíte do města nejrychleji autobusy č. 98 nebo č 99 za 6 €. Pokud cestujete do vzdálenějších destinací (např. Monaca), dostanete se z letiště pěšky i na stanici vlaku.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *