Skupiny létají s Honzou

Letenky na AZORY se stopem v LISABONU

1 562 Kč
11.10.2019 14:40 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

Akční letenky do Lisabonu a na Azory pořídíme nyní s odletem z Vídně.


Levné letenky do Lisabonu nyní pořídíme u Wizz Air. Aerolinka nyní nabízí letenky z Vídně do Lisabonu za 25 EUR, což je v přepočtu asi 662 Kč, a to na spoustu kratších i delších termínů v lednu. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si k letenkám připlatí asi 530 Kč. K těmto letenkám můžeme přidat letenky od Ryanair na Azorské ostrovy. Z lisabonského letiště se dostaneme 4x týdně na Terceiru za 34 EUR (900 Kč), 2x denně pak do Ponta Delgada za 38 EUR (1 007 Kč). Celkem tak za všechny letenky zaplatíme 1 562, resp. 1 669 Kč. Příkladem uvedeme termín 13.1. – 20.1., za stejnou nebo velice podobnou cenu ale letenky pořídíme na téměř jakýkoliv lednový termín.

Letenky z Vídně do Lisabonu
13.01.2020 – 20.01.2020
Letenky z Lisabonu na Terceiru
15.01.2020 – 19.01.2020
Letenky z Lisabonu do Ponta Delgady
13.01.2020 – 18.01.2020

Přestup v Lisabonu

Komu stačí letenky do Lisabonu, dál na Azory pokračovat nemusí. Kdo chce ale až na Azory, bude muset v Lisabonu přestoupit. Na Azory létá Ryanair i 2x denně, při cestě tam se tak dá cesta zvládnout v jediném dni. Přetup ale není garantovaný, proto je jistota udělat si v Lisabonu zastávku a dál pokračovat až další den. Při cestě zpět budeme muset do Lisabonu přijet alespoň o den dříve kvůli brzkému rannímu odletu do Vídně.

Wizz Air v Lisabonu létá na terminál 2. Při příletu jste ale obvykle autobusem dopraveni do příletové haly terminálu 1, u kterého najdeme i stanici mestra. Jízdenka do centra nás vyjde 1,45 € + 0,50 € za vydání kartičky. Cena jednodenní jízdenky je pak 6,30 € + 0,50 €.
Při cestě na letiště je potřeba počítat s přemístěním z terminálu 1 na terminál 2, kam nás doveze autobusový shuttle zdarma asi za 10 minut.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jan Krucký napsal(a):

  Dobře díky. A máš nějaké přesnější info o možnosti využití přeletů mezi ostrovy v ceně letenky z pevniny??chápu to tak, že když přestupuji v Lisabonu a letím na Terceiru ,tak mohu po předložení letenky z pevniny přeletět jednou na jiný ostrov zdarma??hledal jsem nějaké info, ale je to zmatečné a nevím jak toho využít.díky Honza

 • Profilový obrázek
  Honza napsal(a):

  Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti a aktuální info o přeletech například z Ponte Delgaty na Terceiru??A obecně je na Azorech draho?Nějaký tip na autopůjčovnu?Díky moc..rádi bychom tam v lednu vyrazili,zároveň všude píší, že počasí nic moc..

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, přelety určitě u SATA, tam jiná možnost není, jinak s narůstajícím cestovním ruchem obecně rostou i ceny, ale myslím, že je to stále na Azorech vpohodě.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *