Skupiny létají s Honzou

Letenky do SPLITU na příští léto

755 Kč
26.10.2022 14:46 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

Letenky do Chorvatska pořídíme nyní nejlevněji s odletem z Vídně.
 

U aerolinky Wizz Air se objevily velmi levné letenky do Chorvatska. Letenky z Vídně do Splitu pořídíme nyní za 30 EUR, což je v přepočtu asi 755 Kč. Pro získání nejnižší ceny je potřeba klub WDC, ostatní si připlatí asi 250 Kč na jednom letu. Letenky za tuto cenu pořídíme prakticky na celý letní letový řád, od června až do září včetně letních prázdnin.
V ceně letenek od Wizz Air je příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na termín 9.8. – 16.8.2023.
 

Letenky s Wizz Air rezervujte zde
09.08.2023 – 16.08.2023

 

Split z Krakowa nebo Wroclawi

Levné letní letenky do Splitu pořídíme u Wizz Air také z polských letišť. Letenky z Krakowa a Wroclawi se dají sehnat na nejlevnější prázdninové termíny okolo 200 PLN, tedy okolo 1 000 Kč, bez klubu WDC si připlatíme opět 250 Kč za jeden let. Příkladem z Krakowa 7.7. – 12.7.2023 a z Wroclawi 23.8. – 30.8.2023. Letenky na září pak najdeme ještě levněji.

Split

Z letiště ve Splitu odjíždí na autobusové nádraží ve Splitu přímý autobus Pleso Prijevoz a odjíždí 20 minut po každém příletu letadla. Odtud můžeme pokračovat trajektem na některý z ostrovů, nebo si sehnat ubytování přímo ve Splitu. Jednosměrná jízdenka vyjde na 30 kn. Městská linka č. 37 nás odveze opačným směrem do Trogiru, pro cestu do jiných letovisek použijeme taxi.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Ondra napsal(a):

  30 EUR je sice super cena o prázdninách, ale nemáte nějaký super tajný hack, jak obejít jejich administrativní poplatek, tak ve skutečnosti je to 46 🙂

  • Ondra napsal(a):

   Tak zmýlená neplatí, peklo zamrzlo a tu chybu odstranili 🙂

  • Honza napsal(a):

   Není to administrativní poplatek v posledním kroku? Přidávají ho tam pokud si myslí, že to kupuje robot, jde to obejít nákupem v aplikaci. Většinou se to stává lidem s nějakým pluginem na zablokování reklam apod.

  • Robin napsal(a):

   Musíš si koupit roční WizzAir členství a budeš to mít za 30 euro. Pak máš slevu 10 euro na každý let.

  • dva napsal(a):

   To Robin: sleva s WDC není na každý let, jen na lety od určité ceny. A pokud se let zruší a žádáš o refundaci, tak WDC se nevrací. To jen pro upřesnění, že WDC nemá jen samé výhody.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *