Skupiny létají s Honzou

Letenky do portugalského ALGARVE

785 Kč
21.11.2019 10:21 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Akční letenky na jih Portugalska pořídíme u aerolinky Lauda.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Fara na jihu Portugalska pořídíme za výhodnou cenu 30 €. Letenky jsou dostupné na prosincové termíny, kdy se průměrná denní teplota pohybuje kolem 17 °C, tedy ideální k procestování Algarve. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny, jen o pár eur dráž jsou pak dostupné také na lednové termíny.
Příkladem letenky na 5.12.2019 – 8.12.2019.
 


 

Faro

Z letiště ve Faru se dopravíme k moři nebo do centra autobusem linky č. 16, jízdenku zakoupíme přímo u řidiče. Z Fara se můžeme vydat ale i do dalších koutů Portugalska, případně Španělska. Přímé autobusy mezi Farem a Sevillou jezdí několikrát denně a jednosměrné jízdenky se dají pořídit už za 5 € na alsa.es.

Jak do Vídně

Přímo na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dopraví přímé spoje Regiojetu. V nabídce jsou rovněž varianty s dopravou vlakem ČD nebo Regiojetu do centra Vídně, odkud nás na letiště dopraví příměstské vlakové linky. Podrobnější info o dopravě na letiště naleznete zde

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *