Letenky do NEW YORKU přímo z Prahy - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky do NEW YORKU přímo z Prahy

10 600 Kč
17.1.2019 11:28 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Levné letenky do New Yorku pořídíme také na přímém spoji z Prahy.
 

Od jara do podzimu je v provozu přímá linka z Prahy do New Yorku (letiště JFK) s Delta Airlines. Zpáteční letenky na různě dlouhé především jarní a podzimní termíny pořídíme kolem 10 500 Kč. Nejlevnější letenky jsou dostupné za 10 300 Kč (14.5.2019 – 30.5.2019), obvykle se ale cena pohybuje kolem 10 600 Kč (5.5.2019 – 13.5.2019 nebo 8.10.2019 – 14.1.2019).
Letenky vyhledávejte buď přímo v Pelikánovi nebo na webu Air France, kde jsou letenky od Delta Airlines rovněž v nabídce.
 

Přímé letenky do New Yorku
05.05.2019 – 13.05.2019

 

New York

Let je směřován na letiště JFK. Z letiště se dopravíte do centra nejpohodlněji AirTrainem na stanici metra za $5, odtud pak můžete pokračovat kamkoliv ve městě i mimo něj. Na letiště zajíždí také pár linek autobusů, pokud se rozhodnete pro taxi, počítejte s cenou kolem $50 na Manhattan.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Nikola Krejčí napsal(a):

  Dobrý den,
  myslíte si, že jště bude možné sehnat akční letenky na termín konec května-červen? A co Boston? Je tam také nějaká šance?
  Předpokládám, že se akční letenky pro let do NYC a zpáteční z Bostonu nevyskytují.

  Děkuji mnohokrát za odpověď

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, sem tam to jde koupit i v jako open-jaw, vždy záleží co všechno ten tarif dovolí. Aktuálně je zase akce na letenky z Vídně, kolem 7 000 Kč, tak koukněte jako alternativu na odlet odsud

 • Profilový obrázek
  Gabriela T napsal(a):

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat zkušenějších – objevují se akční letenky i přes letní prázdniny? Chtěli bychom letět v červenci tam a v srpnu zpátky…

  Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, minulý rok na takhle delší termíny celkem dobré ceny byly, jak to bude letos bohužel nikdo neví.

 • Profilový obrázek
  nikola.v@seznam.cz napsal(a):

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda bývají v akci letenky do NY z Prahy nebo Lince, let konec května/ začátek června. Nebo doporučujete koupit co nejdřív? A máte nějaký tip na ubytování?

  Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano do akce se dostávají akce celkem pravidelně, nejlépe prokliknout Pelikána, Královnu a Letušku, neměl by vám tak uniknout žádný tarif.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *