Skupiny létají s Honzou

Letenky do nejjižnějšího města světa

18 752 Kč
4.5.2023 10:00 8 komentářů
Nabídka již není aktuální

Nyní můžeme koupit akční letenky na jih Argentiny.


Letenky do nejjižnějšího města světa Ushuaia v Ohňové zemi v Argentině pořídíme u Aerolíneas Argentinas. U nich nyní koupíme levné letenky z Říma do Ushuaia za 18 752 Kč. Letenky koupíme na Pelikánovi, případně přímo na stránkách aerolinky za 696 GBP, v přepočtu tedy asi 18 990 Kč. Let je s jedním přestupem v Buenos Aires, kde si můžeme udělat i delší zastávku. Letenky s touto cenou najdeme na spoustu termínů v červnu a od září až do prosince. V ceně základní letenky jsou dvě příruční zavazadla o rozměrech 55x35x25 cm a 40x30x15 cm. K letenkám z Říma pořídíme levné přískoky např. z Prahy s Wizz Air okolo 1 000 Kč.

Příkladem třeba termín 27.10. – 9.11.2023 z/do Říma s přískokem od Wizz Air z Prahy 27.10. a zpět 11.11.2023.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Petr Špaček napsal(a):

  Zeptám se blbě, existuje nějaká možnost na otočku do Antarktidy? Děláme geocaching a tenhle kontinent ještě nemáme 🙂

  • Honza napsal(a):

   Tato letenka je asi nejvhodnější, zkusit ve vyhledávači najít co nejkratší termín, nic moc výhodnějšího asi jen tak nebude.

 • Ota napsal(a):

  Do Patagonie se leta na treky, a to fakt do prirucky nesbalite😜😅😅
  rada jak noha.. letet na druhou stranu sveta s priruckou bez baglu. Jeste jim tam napiste at si sebou vezmou plavky a ze to bude na koupacku, obzvlast v Cervnu na jizni polokouli ;-))

  • Soňa napsal(a):

   55x35x25 plus malá taška je v pohodě, v dubnu jsme byli v Patagonii s takovým rozměrem, treky jednodenní, není úplně nutné se tam tahat se stanem.. a to jsme měli v letence 2x23kg v podpalubí .-)

  • Pavel Zika napsal(a):

   Tak urcite pujde si zavazadlo priplatit. Kdyz uz chces tahat spoustu veci

  • Honza napsal(a):

   Já nikomu neradím ať tam letí, já dávám tip na letenku. Komu se letenka hodí, ten si ji koupí a klidně si třeba v partě pořídí jedno odbavené zavazadlo. Komu se nehodí nebo nelíbí tak si ji jednoduše nekoupí. Ale vždycky se najde někdo, kdo zrovna svůj názor musí za každou cenu někam napsat a nechce přijmout fakt, že na to hromada lidí má názor úplně jiný.

 • Daniel napsal(a):

  s doporucenim wizzu na skladacku bych byl opatrnejsi…

  • Honza napsal(a):

   Určitě si to chce nechat třeba den stop v Římě…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *