Mexiko: CANCUN - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Mexiko: CANCUN

8 990 Kč
8.11.2016 13:43 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© Cancún - Mardetanha pod CC

Kombinací dvou levných letů se podíváme za levno i z Prahy do Mexika.
 

Základem našeho itineráře bude zpáteční letenka od Thomson Airways z Londýna Gatwicku do Cancúnu, kterou pořídíme pro příklad na 15.1.2017 – 29.1.2017 za 269 GBP, tedy asi 8 200 Kč. K letence potom přikoupíme levný přískok z ČR – ideálně na termín 14.1.2017 – 30.1.2017, kdy vychází nejlevněji Wizz Air za 798 Kč pro členy klubu WDC.
Letenky jsou ale dostupné na poměrně hodně termínů od listopadu 2016 až do ledna 2017.
 
Letenky z Prahy do Londýna rezervujte zde
Letenky z Londýna do Cancúnu rezervujte zde
 
cancun7_1 cancun7_2
 
Pokud nemáte člentsví v klubu u Wizz Air, přískok pořídíme i s Ryanair a to samozřejmě i z dalších letišť jako je Brno, Ostrava nebo třeba Bratislava.

Zavazadla

Jak u Wizz Air, tak u Thomson nejsou v ceně odbavené zavazadla. Pokud nepatříte mezi ultra low-cost cestovatele, stačí si pořídit třeba pro dvojici jedno společné odbavené zavazadlo – u Wizzu zaplatíme pro členy klubu za zpáteční odbavené zavazadlo do 23 kg 570 Kč, u Thomsonu pak za zavazadlo do 20 kg 1 820 Kč – cena jedné letenky se nám tak zvedne cirka o 1 200 Kč, což je z Prahy stále parádní cena.

Přestup v Londýně

Let Wizz Airu směřuje na Luton, let Thomsonu pak odlétá z Gatwicku – jak při příletu (přiletět musím o den dopředu – ranní let žádnou vhodnou linkou nestihneme), tak odletu máme na přesun dostatek času, takže je jen na každém jestli zvolí pohodlnější přesun buď vlakem nebo přímou autobusovou linkou, případně jestli budete za levno cestovat s přestupem v centru Londýna.

Chystáte se navštívit Mexiko? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *