Letenky do EGYPTA na poslední chvíli - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky do EGYPTA na poslední chvíli

1 990 Kč
29.3.2019 10:24 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Pokud nemáme na příští týden plán, můžeme si zaletět levně do Egypta.
 

Levné letenky do Egypta s odletem na poslední chvíli se objevily u charterového letu Travel Service (Smartwings). S odletem z Brna a Ostravy se můžeme podívat do Marsa Alam, odlet je tuto neděli odpoledne na týdenní pobyt. Zpáteční letenka aktuálně stojí 1 990 Kč a v ceně máme také velké odbavené zavazadlo do 23 kg. Za fajn cenu okolo 3 000 Kč pak najdeme i kratší termín s odletem z Prahy příští středu.

Letenky do Marsa Alam
31.03.2019 – 07.04.2019

Marsa Alam

Pro vstup do Egypta je potřeba vyřídit vízum. To se dá sice zařídit online, žádost online se ale musí podat 7 dní před odletem. Zbývá tak varianta zakoupení víza přímo na letišti v Marsa Alam, které s platností 30 dní vyjde na 25 USD. Letiště je od letoviska Marsa Alam vzdálené cca 70 km a pravidelné spoje mezi nimi nejsou provozovány. Přímo do letoviska nebo do hotelů mimo něj se tak dostaneme jedině pomocí taxi nebo předem zařízeného transferu, který se dá pořídit kolem 15 USD za jeden směr.

Chystáte se navštívit Egypt? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *