Skupiny létají s Honzou

Letenky do DUBAJE

1 550 Kč
12.10.2021 8:26 Žádné komentáře

CC0 Pixabay

Stále jsou dostupné levné letenky do Dubaje na podzimní termíny.
 

Zpáteční letenky z Budapešti do Dubaje jsou dostupné na podzimní termíny už za 21 420 HUF, tedy asi 1 550 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí asi 200 Kč na jednom letu, letenku tak pořídí do 2 000 Kč, což je stále bezkonkurenční cena. Letenky jsou dostupné na termíny během listopadu až do poloviny prosince. V ceně letenky máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 2.12.2021 – 8.12.2021.
 


 

Pravidla pro cestu

Pro cestu pozemní cestou na letiště v Budapešti nepotřebujeme speciální dokumenty pro transit Slovenskem/Rakouskem ani pro vstup do Maďarska.
Pro odlet směr Dubaj potřebujeme PCR test (72h) bez ohledu na očkování.
Pro odlet směr Budapešť potřebujeme očkování/prodělání nemoci, případně doložení transitu z Maďarska zpět do ČR (s výjimkou může být někdy problém).
Pro vstup do ČR potřebujeme vstupní formulář, očkovaní/po prodělání nemusí dále řešit nic, ostatní čeká 5 dní karantény a PCR test.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *