Letenky do BARCELONY na příští léto - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky do BARCELONY na příští léto

1 990 Kč
9.9.2019 11:01 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Nenechávejte výběr příští letní dovolené na poslední chvíli.
 

Letošní léto sice ještě neskončilo, už teď se ale můžete těšit na to příští. V nabídce společnosti ČSA pořídíme letenky z Prahy do Barcelony za 1 990 Kč na stránkách Pelikána. Letenky pořídíme na termíny už od ledna, nejzajímavější jsou ale letenky na červen, červenec a srpen 2020, u kterých cena vždy rychle stoupá. Letenky pořídíme převážně na týdenní a delší termíny. Díky levným letenkám s velkým předstihem už tak můžeme pomalu začít sledovat i nabídky ubytování a rezervovat ho za first-minute ceny. V ceně letenky je velké příruční zavazadlo o rozměrech 55x45x25 cm, které je např. u Ryanair za příplatek.

Barcelona

Lety ČSA jsou provozovány z terminálu T1. Z letiště se dopravíme do centra tak ideálně k Aerobusem, který vyjde na 5,90 €, případně metrem L9. Využít můžeme také městského busu 46, který vyjde na 2,15 €.
V nabídce jsou rovněž výhodné jízdenky Hola BCN, které platí na 48, 72, 96 a 120 hodin jak na metro nebo vlak z letiště (musíme ale dojet na terminál 2 free shuttle busem) tak na celou MHD v rámci barcelonské zóny. Jízdenku koupíme jednoduše online s 10% slevou a vyzvedneme si ji pak v automatu v metru na letišti.

Navštivte Barcelonu se zájezdem od CK Triplo od 6990 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  3* ubytování v centru se snídaní  •  Jízdenka na MHD na celý pobyt
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *