Skupiny létají s Honzou

Scoot

27.8.2019 15:02

Scoot je asijská nízkonákladová aerolinka. Se svou hlavní základnou v Singapuru zajišťuje spoustu levných linek po celé jihovýchodní Asii včetně Austrálie, Nového Zélandu, Indie, Japonska nebo Číny. S Evropou je jeho síť propojena linkou do Berlína na letiště Tegel. Akční nabídky se objevují několikrát do roka a často představují nejlevnější variantu cesty do JV Asie.

Scoot – zavazadla, rozměry, tipy
27.8.2019 15:33 Žádné komentáře

Se Scootem si můžeme levně zaletět z Berlína do Singapuru a s přestupem do celé jihovýchodní Asie. Jaké jsou u Scoot zavazadla zahrnuta v ceně letenky a jak si přikoupit další? Informace o zavazadlech najdete níže v článku. Příruční zavazadlo u Scoot Jelikož je Scoot nízkonákladová aerolinka (přestože operuje dálkové lety), má v základní ceně… číst více

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Víko napsal(a):

  Dobrý den, změnil jsem dnes u Scoota jméno jednoho cestujíciho, přišel mi email s novou rezervací a potvrzením změny. Nevíte prosím jak, popř. kdy mi bude stržena částka za tuto změnu? Při rezervaci mi žádná platba umožněna nebyla.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, divné, důležité je to co je uvedeno v potvrzené rezervaci… Je možné že si následně ještě změnu naúčtují.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *