Itálie: ŘÍM - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Itálie: ŘÍM

1 102 Kč
14.8.2018 8:25 1 komentář

Výhodné letenky do Říma pořídíme u Ryanair.
 

Plánování výletu do Říma s předstihem se vyplatí nejen díky nižším cenám letenek, na výběr máme také daleko více termínů. Ryanair dal do prodeje levné letenky z Prahy do Říma na lednové termíny, kdy za zpáteční letenku zaplatíme 1 102 Kč. Termínů je spousta přes celý leden, najdeme také nějaké prodloužené víkendy. Příkladem uvedeme např. 12.1. – 14.1., 20.1. – 22.1. nebo 24.1. – 28.1.2019. Pokud chceme cestovat ještě letos, budeme si muset připlatit minimálně 200 Kč, nejlevnějších letenek je ale jen pár.
 
Letenky s Ryanair do Říma rezervujte zde
 

Řím Ciampino

Pokud chcete ušetřit a plánujete v Římě nákup několikadenní jízdenky, můžete pro cestu z letiště zvolit linku 720, která zajíždí až na letiště Ciampino. Jízdenky pořídíme v předprodeji na letišti – jednorázová za 1,50 €, jednodenní za 7 €, dvoudenní za 12,50 € a třídenní za 18 €. Linkou 720 dojedeme na konečnou metra B Laurentina, odkud následně budeme pokračovat do centra, případně k hotelu.
Další variantou je zvolit přímý autobus Terravision nebo SIT bus, který Vás doveze bez zácpy do centra už za 35 minut a 5 €. V nabídce je rovněž kombinace místního autobusu na vlakovou stanici Ciampino (každých 30 minut) a příměstského vlaku (cca každých 15 minut). Celkem zaplatíme asi 3 €.

Navštivte Řím se zájezdem od CK Triplo od 6590 Kč
Zpáteční letenka z Vídně  •  3* ubytování se snídaní  •  Transfer z letiště a zpět
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    Dagmar napsal(a):

    V případě zájmu o levné ubytování v Římě mě kontaktujte (ubytovani.rim@seznam.cz)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *