Lago di Garda - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Lago di Garda

1 050 Kč
10.8.2017 10:21 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© Il lago di Garda - Lo Scaligero pod CC

Na konci léta můžeme vyrazit na fajn trip k Lago di Garda.
 

Levných zpátečních letenek z Prahy do Bergama můžeme využít také při cestě k jezeru Lago di Garda. Ty pořídíme u Wizz Air od 598 Kč za zpátečku – najdeme termíny, především v listopadu, kdy se cena neliší ani bez klubu WDC.
Pro naši cestu si ale vybereme zářijový termín 20.9.2017 – 27.9.2017 za 628 Kč pro členy klubu WDC. K letence pak jednoduše přikoupíme autobusovou jízdenku z letiště do Peschiera del Garda, ta nás vyjde na 16 €. Celkem tak za letenku i transfer zaplatíme 1 050 Kč.
 
Letenky z Prahy rezervujte zde
Jízdenku s Flixbus rezervujte zde
 

 
Pokud se nám nechce při zpáteční cestě čekat dlouho na letišti, můžeme si zavazadla umístit do úschovny na letišti a vydat se na výlet do Bergama – zpáteční jízdenka z letiště a zpět včetně kompletní MHD po Bergamu nás vyjde na 5 €.
Alternativně můžeme rovněž cestovat z Peschiera del Garda přímo do Bergama vlakem (9,20 €) a následně na letiště autobusem č. 1 (2,30 €).

Ubytování u jezera

Přímo v Peschiera del Garda najdeme kemp Del Garda. Ideální pokud budete cestovat ve skupině – ubytování pořídíte už za 15 € za osobu a noc, vybírat můžete z několika stanů, bungalovů nebo mobilních domů.

Navštivte Lago di Garda se zájezdem od CK Triplo od 6190 Kč
Zpáteční letenka z Ostravy  •  Transfer k jezeru  •  Ubytování v hotelu u jezera se snídaní
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *