Skupiny létají s Honzou

KYPR z Prahy za super cenu

1 465 Kč
14.8.2024 12:13 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V dnešní akci Wizz Air pořídíme levné letenky na Kypr.


Zpáteční letenky z Prahy do Larnaky jsou dostupné už za 1 465 Kč. V dnešní akci pořídíme nejlevnější letenky na listopadové a prosincové termíny a to jak na pár dnů, tak i na týden. Pro nejnižší cenu je potřeba přikoupit klub WDC, ten pak platí pro zvoleného cestujícího pro rezervace po celý rok – ostatní si připlatí asi 203 Kč na jednom směru. V ceně letenek od Wizz Air máme malé příruční zavazadlo 40x30x20 cm.

Příkladem letenky na termín 12.11.2024 – 19.11.2024.

   

Doprava na Kypru

Z letiště nás dopraví po ostrově síť autobusových linek. Městská linka směr Larnaka nás vyjde na 2,40 €, meziměstské se pak řídí svým ceníkem. Kompletní info o autobusech na Kypru najdeme na tomto odkazu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *