Skupiny létají s Honzou

KYPR z Prahy za pětistovku

538 Kč
12.8.2020 10:14 10 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Wizz Air dal do prodeje obrovské množství nejlevnějších letenek na Kypr.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Larnaky pořídíme na všechny termíny od září a až do prosince za 538 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí tentokrát jen 260 Kč. Wizz Air létá na lince každou sobotu a úterý.
Příkladem letenky na 29.8.2020 – 1.9.2020.
 

Letenky z Prahy na Kypr
29.08.2020 – 01.09.2020

 

Na Kypr s testem

Aktuálně je možné letět z České republiky na Kypr pouze s negativním testem. Ten vyjde do 2 000 Kč včetně potvrzení a je obvykle proveden do 24-48h. Kypr vyžaduje test ne starší než 72h. Před cestou je potřeba se registrovat na webové stránce Cyprus flight pass.
Vzhledem k neustále měnící se situaci nepřikupujte k letenkám další služby (případně volte zrušitelné tarify) do té doby, než bude jasné, že bude let podle plánu provozován.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Ondra.C napsal(a):

  Taky jsem se spálil. V neděli mě to nepustilo vyplnit let a v pondělí mi ten jejich registrační formulář řekl, že musím mít Covid test. Odlet jsem měl na úterý na 8.00 ráno.. Vzhledem k ceně rychlotestu nemělo význam někam letět.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Testy na Kypr jsou povinné již cca měsíc, o povinnosti informují i samotné aerolinky na email.

 • Profilový obrázek
  Lukáš napsal(a):

  v UVN za 1756,- s potvrzením. Měl jsem v češtině a stačilo na Kypr mít potvrzení v Čj. Pokud más OZP pojišťovnu přispívá až 500,- na test.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Díky za info!

 • Profilový obrázek
  Roman napsal(a):

  Hmm a když člověk není členem, tak administrativní poplatek 🙁

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Není to poplatek ale rozdíl v ceně mezi klubem a standardně. Je to 260 Kč na celé zpáteční letence, což je stále u letenky na takovou vzdálenost neuvěřitelná cena.

 • Profilový obrázek
  Michal Nedorost napsal(a):

  Co je „potvrzeni“?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Po standardním testu dostanete pouze informaci SMS nebo emailem o jeho výsledku. Pro cestu na Kypr je ale ještě potřeba potvrzení v angličtině.

 • Profilový obrázek
  Papagáj napsal(a):

  Čili letenka na Kypr za … 538 Kč když máš členství, 2 000 Kč za test + 500 Kč za potvrzení a ideálně za dalších 800 Kč za flex tarif 😀 Díky Honzo!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Stále 1/3 ceny oproti minulému roku 😉

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *