Ukrajina: KYJEV - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Ukrajina: KYJEV

1 091 Kč
7.12.2018 10:02 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

Akční letenky do Kyjeva pořídíme nejlevněji s předstihem.
 

Přímé lety z Prahy do ukrajinského Kyjeva pořídíme nyní za akční cenu. V akci od Ukraine International Airlines koupíme zpáteční letenky za 1 091 Kč. Jedinou nevýhodou je nákup téměř rok dopředu, letenky jsou k dipozici na termíny od druhé půlky listopadu 2019 a později. V dřívějších termínech se může také nějaká letenka za tuto cenu objevit, jsou to ale jen ojedinělé případy. V ceně letenky je příruční zavazadlo do 8 kg. Příkladem uvedeme třeba prodloužený víkend 28.11. – 1.12.2019.
 


 
Cena se může první ukázat o pár korun vyšší, nejspíš kvůli přepočtu kurzu, v dalším kroku rezervace se ale už dostaneme na uvedenou cenu.
 

Kyjev

Z letiště v Kyjevě se dostaneme autobusovým spojem SkyBus, který odjíždí cca každých 15 minut a spojuje letiště se stanicí metra Kharkivska (za 60 UAH) a s hlavním nádražím (za 100 UAH).

Černobyl

Exkurze do Černobylu zajišťuje agentura Chernobyl tours. Vybírat můžete mezi hromadnou nebo individuální prohlídkou. Jednodenní hromadná prohlídka vyjde na 89 USD, s angličtinou na 117 USD. V ceně je i doprava z/do Kyjeva. Více informací najdete zde

Navštivte Kyjev se zájezdem od CK Triplo od 7590 Kč
Zpáteční letenka z Pardubic  •  Ubytování se snídaní  •  Blízko centra Kyjeva
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Matyáš napsal(a):

  Dobrý den, ve Vašem článku píšete, že v ojedinělých případech lze takovou cenu najít i u dřívějších termínů. Věděl byste o nějakém konkrétním? Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Jsou to jen kusy, takže proklikávat, než to sem napíšu, stejně bude pryč.

 • Profilový obrázek
  Tereza Š. napsal(a):

  dobrý den, nedaří se mi přes Ukraine airlines dostat na nabídku termínů, dám vyhledat lety a nic se neděje a přes Pelikána mi to našlo jen jiné letecké společnosti. Nevíte čím by to mohlo být? děkuji Tereza

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ten web ukrajinců není zrovna úplně vyladěný, občas pomůže jít přes mobilní verzi…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *