Skupiny létají s Honzou

Gruzie: KUTAISI

787 Kč
3.8.2018 14:07 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Wizz air nabízí výhodné letenky z Wroclawi do Gruzie.
 

Levné letenky na lety z polské Wroclawi do gruzínského Kutaisi pořídíme s Wizz air. Ten dal do prodeje za dost nízký tarif letenky na leden, kdy za jednu zaplatíme 64 PLN, za zpáteční tak 128 PLN, což je v přepočtu 787 Kč. Ceny platí pro členy klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit asi 550 Kč. Termíny za tuto cenu najdeme v lednu s týdenním pobytem, za příplatek 20 PLN (ti nejrychlejší bez příplatku) pořídíme také týdenní termíny v listopadu a začátku prosince. V lednu se teploty v Kutaisi pohybují v podobných nebo lehce nižších hodnotách než u nás.
 

Letenky z Wroclawi do Kutaisi rezervujte zde
10.01.2019 – 17.01.2019

 

Jak do Wroclawi

Do Wroclawi dojedeme z Prahy přímými autobusy Flixbusu. Z Pardubic nás pak zavezou do Wroclawi vlaky přes Lichkov za 200 Kč. Využít můžeme i příznivých cen parkování na letišti ve Wroclawi.
 
Wizz Air létá do Kutaisi i z Prahy, letenky jsou ale o 1 000 Kč dražší.

Jak v Kutaisi

Z letiště se nejlevněji dopravíme do Kutaisi maršrutkou. Pravidelné minibusy někde mezi taxi a autobusem nás dovezou docentra za 2 lari (asi 18 Kč). Na výběr je i maršrutka s odvozem přímo k hotelu za 5 lari 45 Kč). Ceny taxíků se pohybují kolem 25 lari, což je stále pěkná cena.

Chystáte se navštívit Gruzii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *