Skupiny létají s Honzou

KRÉTA na jaře

5.12.2020 9:58 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální akci Wizz Air pořídíme levné flexibilní letenky na Krétu.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Heraklionu jsou v nabídce na dubnové termíny 2021 za výhodnou cenu 26 € pro členy klubu WDC. Pokud klub nemáte, připlatíte si 20 €. K letence dnes pořídíme s 50% slevou službu Wizz Flex, díky které můžeme letenku do 3h měnit nebo zrušit do kreditu. Celkem nás tak letenka se službou Wizz Flex vyjde na 39 €, tedy asi 1 050 Kč.
Příkladem letenky na 14.4.2021 – 21.4.2021.
 


 

Jak do Vídně?

Na letiště ve Vídni nás dopraví z Brna nebo Prahy přímé autobusové spoje Regiojetu. Jedna jízda vyjde na 390 Kč. Zvolit můžeme také spoje do centra Vídně ať už vlakové od Regiojetu nebo ČD nebo autobusové třeba od Flixbusu. Na letiště pak vyrazíme příměstským vlakem S-bahn nebo Railjetem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Lukáš napsal(a):

  Možné to je, jen musíte doplatit rozdíl v ceně původního a nového termínu. Nezapomeňte, že pokud budete měnit zpět na dejme tomu levnější letenku, rozdíl-přeplatek zpět už nedostanete.

 • Profilový obrázek
  Eva napsal(a):

  Dobrý den,můžu se zeptat jak funguje služba Flex? Je možné třeba jarní letenku přebookovat na léto?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano platí se pouze případný rozdíl v ceně letenek.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *