Skupiny létají s Honzou

KORSIKA přes léto

1 970 Kč
15.12.2020 8:28 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cen pořídíme letní letenky na Korsiku.
 

Korsika nepatří mezi zrovna nejdostupnější destinace. O to víc potěší letní přímé letenky, které pořídíme u easyJet s odletem z Berlína za cenu 73 €, tedy asi 1 970 Kč. Letenky jsou dostupné na různě dlouhé termíny po celý červenec a srpen 2021. V ceně letenek od easyJet máme příruční zavazadlo 45x36x20 cm.
Příkladem letenky na 12.8.2021 – 19.8.2021.
 

Letenky s easyJet rezervujte zde
12.08.2021 – 19.08.2021

 

Jak do Berlína

Všechny lety jsou odbavovány aktuálně z nového letiště Berlin Brandenburg. Od března 2021 bude navíc vzhledem k nízké poptávce fungovat pouze Terminál 1 v hlavní části nového letiště. Na letiště se můžeme dopravit spoji autobusovými Flixbusu a Regiojetu. Zvolit můžeme také cestu vlakem do centra Berlína a následný příměstský vlak směr letiště, případně pak dojed EC do Drážďan, kde přestoupíme na IC směr Berlín, které staví přímo u Terminálu 1 berlínského letiště.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jan napsal(a):

  Nevíte jaké jsou podmínky pro parkování osobního auta na letišti v Berlíně?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Aktuálně jsou rozumné ceny přímo na letišti, na týden se dá do tisícovky.

 • Profilový obrázek
  Ivet napsal(a):

  Ale já mám return tam se jedna o to ze bych chtěla dvě osoby a ne jednu a druha letenka jako na ty stejne datumy mi nejde.

 • Profilový obrázek
  Mahan napsal(a):

  Musí být vybráno RETURN, nikoli ONE WAY 🙂

 • Profilový obrázek
  Ivet napsal(a):

  Prosim jak se zadává na easyjetu ze chci třeba 2 letenky a ne jednu . Nejde mi kliknout na nic než na tu jednu a když chci třeba kliknout znovu napíše se mi ze už mám v košíku. To musím objednavat na dvakrat? Dekuju moc

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *