Konec sezóny na KRÉTĚ - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Konec sezóny na KRÉTĚ

25.5.2020 12:25 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Pokud vyhledáváte pro dovolenou klidnější termíny, můžou se hodit letenky na Krétu.
 

Ke konci sezóny v říjnu 2020 pořídíme levně zpáteční letenky z Vídně do Heraklionu. Zpáteční letenky se dají na spoustu termínů pořídit do 1 000 Kč pro členy klubu WDC, ostatní si obvykle připlatí 10-20 € podle termínu. Nejlevněji pořídíme letenky na termíny 18.10.2020 – 22.10.2020 za 840 Kč.
 


 

Jak do Vídně?

Na letiště ve Vídni nás dopraví z Brna nebo Prahy přímé autobusové spoje Regiojetu. Jedna jízda vyjde na 390 Kč. Zvolit můžeme také spoje do centra Vídně ať už vlakové od Regiojetu nebo ČD nebo autobusové třeba od Flixbusu. Na letiště pak vyrazíme příměstským vlakem S-bahn.

Letenky během koronaviru

Vzhledem ke stále zvyšující se poptávce po letenkách (a to i do destinací a termínech, které bych nečekal) jsem se rozhodl začít zařazovat standardní tipy, u kterých se dá pravděpodobně očekávat, že budou uskutečněny. V aktuální situaci, kdy se jednotlivá nařízení mění ze dne na den a zřejmě dojde během k léta k rozvolnění pohybu po celém Schengenu, je potřeba k letenkám začít přistupovat trochu jinak než jsme byli zvyklí, podle pár následujících pravidel:
Nekupujte letenky na termíny ve kterých je evidentní, že let buď nebude uskutečněn nebo nedojde k uvolnění opatření.
Nekupujte letenky za částky, které by mohly ovlivnit zásadně váš rozpočet v případě, že byste nemohli na let nastoupit, případně si připlaťte za měnitelný tarif.
Nerezervujte další služby do doby, než bude jisté, že let se uskuteční a vy budete moci let absolvovat, případně volte zrušitelné tarify.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Renáta napsal(a):

  Dobrý den. Máme koupené letenky v září na Kos do Řecka se společností Laudamotion z Vídně 🤦‍♀️. Vzhledem k situaci nevím co teď dělat. Volala jsem dnes do společnosti ve které jsme letenky kupovali a v podstatě nic neví. Většinu letů by měl převzít Ryaniar ale nikdo neví jaké lety..prý mi to můžou zrušit i týden před odletem.
  Divu se tedy po jiných leteckých ale vše je s prestupem, takže dalších x hodin na cestě…Nevíte kde bych sehnala narychlo nějaké letenky (v případě,že mi to na poslední chvíli zruší)?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, zatím to nahrazuje Ryanair prakticky všechno, během června a července je osekaný letový řád, od září by mělo být zachováno, ale možné je samozřejmě cokoliv, tak zatím čekat..

 • Profilový obrázek
  Pavlina napsal(a):

  Dobry den . Koupila jsem si let na cerven do Catanie – wizzair , ktery mi ale po zaplaceni a potvrzeni rezervace hned druhy den zrusily . Mate nejaky tip jak se co nejvyhidneji dostat kincem cervna nebo cervenec na Sicilii? Dekuji P

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, bohužel toho moc nelétá, počkal bych ja to dopadne s obnovením linek Ryanairu a Wizz Airu, pokud tam nebude nic vhodného tak jedině přes Řím.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *