Karibik: St Maarten - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Karibik: St Maarten

12 992 Kč
13.12.2016 8:34 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

© En Boeing 757 fra American Airlines - Todd Neville pod CC

Fajnovou letenku pořídíme z Prahy do ráje leteckých nadšenců.
 

Zpáteční letenky pořídíme díky přímé lince z Prahy do New Yorku, ke které pak napojíme přískok na St Maarten. Letenky jsou v nabídce na říjen 2017 (další termíny jsou také možné, zatím se mi podařily najít jen říjnové termín) za 12 992 Kč. Při cestě do St Maartenu máme 15 h stop v New Yorku, který využijeme k návštěvě města.
Letenky pořídíme třeba v termínu 1.10.2017 – 8.1.2017.
 
Letenky na St Maarten za 12 992 Kč rezervujte zde
 
st_maarten2_fcb
 
Díky za tip na letenku od Martiny 😉

Stop v New Yorku

Při cestě na St Maarten máme možnost podívat se do NYC. Let z Prahy je směřován na letiště JFK. Z letiště se dopravíte do centra nejpohodlněji AirLinkem na stanici metra za $5, odtud pak můžete pokračovat kamkoliv ve městě i mimo něj. Na letiště zajíždí také pár linek autobusů, pokud se rozhodnete pro taxi, počítejte s cenou kolem $50 na Manhattan.

Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Petra napsal(a):

  Dobrý den,

  zatím se mi podařily najít jen dva termíny s takto výhodnou cenou a dobou pobytu cca 10 dní.
  Nemáte zmáklé ještě nějaké na dobu 10 dnů?

  Děkuji.
  Petra

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Bohužel termíny jsou již poměrně omezené….

  • Petra napsal(a):

   Děkuji. Již jsem zakoupila to, co bylo k dispozici 🙂 Můžete mi ještě prosím poradit, jak je to s přestupem v NYC? je tam 19 hod. na přestup, ale let je operován Deltou a zakoupeno jako jednotná letenka, takže kufry se na přestupu nevyzvedávají, budou k dispozici až na St. Maarten, že?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Vše se dozvíte přímo na check-inu – mohou být rovnou odbaveny, sem tam to některý systém neumí, sem tam to agent může poplést, takže se ptát, každopádně nevím jak je to teď, ale platilo, že po příletu z Evropy do US jste zavazadlo musela vyzvednout a přenést na další pás, ale odbavené už bylo.. kvůli celníkům nebo čemu to

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *