Kanárské ostrovy: LANZAROTE - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Kanárské ostrovy: LANZAROTE

1 450 Kč
4.1.2017 8:20 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

© El Golfo Beach - Lviatour pod CC

Pokud máte dost zimy, můžete vyrazit levně na Kanárské ostrovy.
 

Zpáteční letenky s odletem z Berlína na Lanzarote jsou v nabídce už na lednové termíny od 1 450 Kč. Příkladem třeba odlet rovnou v tuto neděli 8.1.2017 s návratem za 10 dní 18.1.2017 – zpáteční letenka nás vyjde na 53,18 €, tedy asi 1 450 Kč.
Termíny můžeme samozřejmě upravovat a v rámci několika eur tak pořídit i kratší či delší, případně i na další ostrovy jako je Gran Canaria nebo Tenerife.
 
Zpáteční letenky na Lanzarote na 8.1. - 18.1. rezervujte zde
 
lanzarote9

Jak do Berlína

Let z Berlína je obsluhován letadlem z Lanzarote, proto se stihneme na letiště Schönefeld dopravit bez problémů autobusovými spoji z Prahy. Odlet je naplánován na 13:30, přílet potom na 13:05.

Lanzarote

Ideálním dopravním prostředkem po ostrově Lanzarote je automobil – v prosinci pořídíme bez problémů auto za 20 € na den, jen je potřeba mít na paměti, abysme ho mohli vrátit brzo ráno v den odletu. Sehnat ubytování za pár eur také nebude problém a je jen na Vás jestli preferujete pobyt u moře nebo se raději vydáte na tůru po národním parku.

Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Petra napsal(a):

  Dobrý den,

  vaše akce jsou úžasné, bohužel mám problém, nejdou mi otevřít žádné stránky odkazující na Ryanair 🙁 Už tak dva měsíce. Vůbec nevím, co s tím….

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, odkaz je jen linkem, měl by tak bez problémů fungovat, třeba měly zrovna spadlé stránky…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *