Skupiny létají s Honzou

Kanada

8 890 Kč
24.7.2018 7:51 10 komentářů
Nabídka již není aktuální

Islandský dopravce Icelandair připravil akci pro cesty do Kanady.
 

Na podzimní cesty do Kanady můžeme aktuálně využít letenek Icelanair z Berlína. S jedním velice rychlým přestupem (max. 2 hodiny) v Reykjavíku se dostaneme do Toronta za 8 890 Kč, do Montrealu za 9 990 Kč nebo do Vancouveru za 10 290 Kč. Cestu můžeme naplánovat už od září až do konce roku. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla. Letenky z kalendáře mizí poměrně rychle, proto se nevyplatí s případnou rezervací příliš váhat. U některých termínů může být konečná cena o několik desítek korun dražší.
 
Letenky z Berlína do Toronta rezervujte zde
 
Letenky z Berlína do Montrealu rezervujte zde
 
Letenky z Berlína do Vancouveru rezervujte zde
 

Jak do Berlína

Z Prahy nás do Berlína dopraví přímé vlakové spoje (už od cca 390 Kč v jednom směru z celého Středočeského kraje), případně autobusové linky Regiojetu nebo Flixbusu (od 9-15 € v jednom směru).
Na letiště nás pak dopraví autobusová linka TXL, která odjíždí z centra každých 5 minut, pro cestu použijeme jízdenku AB.

Chystáte se navštívit Kanadu? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Zuzana Čechovská napsal(a):

  Dobrý den .prosím vás napište a také jak poraďte mi .Jsem neslyšici jak se objednat na lety z Prahy do Toronta v celku 4 cestujici též neslyšici .až v zá´ři 2019 kolik bude stát v ceníku? Tam trváme 20 dni v Torotně a kolik potřebuje peníze do Toronta a zpět (1osob)? Musim mit let,poplatek a vizu??? Děkuji za informace s pozdravem zuzana zuzana

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ideálně bych napsal přímo do Pelikána, Královny nebo Letušky, nebo rovnou letenky rovnou rezervovat a do poznámky dát asistenci k letu. Obdobné asistence jsou obvykle bez příplatku.

 • Profilový obrázek
  Pavlína napsal(a):

  Dobrý den, dají se data zpátečních letů případně přebookovat? Pojedu do Kanady na delší dobu, tak nevím, jestli se nevyplatí koupit pouze jednosměrnou letenku.
  Děkuji za rady!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano přebookovat půjdou ale za poplatek.

 • Profilový obrázek
  Lenka Čermáková napsal(a):

  Mám zájem o let do Vancouveru v září, ale návrat je možný až v říjnu. Myslíte, že by se ještě něco mohlo koncem září uvolnit, nebo už je to marné. Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Bohužel akční tarify na září bych už nečekal.

 • Profilový obrázek
  Veronika napsal(a):

  Dobrý den, jak velká a těžká mohou být dvě příruční zavazadla?
  Děkuji.

 • Profilový obrázek
  Alena Škopcová napsal(a):

  Dobrý den, měla bych zájem o dvě letenky do Calgary.
  Děkuji Škopcová

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, do Calgary Icelandair bohužel nelétá.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *