Kanada: Vancouver - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Kanada: Vancouver

7 990 Kč
8.11.2017 13:47 14 komentářů
Nabídka již není aktuální

© Downtown Vancouver - MagnusL3D pod CC

Zajímavou cenovou nabídku si připravila aerolinka Air France.
 

Zpáteční letenky z Bruselu (vlakového nádraží) do Kanady totiž pořídíme od 7 990 Kč. Za nejnižší cenu jsou dostupné letenky do Vancouveru, do Toronta si připlatíme 200 Kč. Klasická kombinace vlaku a letadla nám zajistí jednu z nejnižších cen na západ Kanady.
Letenky pořídíme na termíny od dubna 2018 až do října 2018.
 
Letenky z Bruselu do Vancouveru rezervujte zde
Letenky z Bruselu do Toronta rezervujte zde
 

Jak do Bruselu

Na hlavní letiště Zaventem nás z Prahy dopraví do Bruselu ČSA nebo Brussels Airlines. Vzhledem k tomu, že ale stejně musíme na hlavní vlakovou stanici Midi, využijeme tak ideálně levných letenek od Ryanair do Charleroi. Zpáteční letenky kolem 1 000 Kč není problém sehnat po celý rok, přímo z letiště nás pak na vlakovou stanici dopraví shuttle Flibco s jízdenkami od 5 € v jednom směru.

Chystáte se navštívit Kanadu? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Eva napsal(a):

  Honzo, prosímtě vypadá to, že víš skoro všechno.. nevíš jak je to s kupováním vlakové jízdenky do Polska z ČR ? Myslím tím, jestli je lepší koupit jízdenku v ČR až do konečné stanice v PL, nebo zvlášť koupit českou jízdenku na českou stranu a v Polsku koupit lístek na polskou stranu?
  Děkuji za odpověď. Eva

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, záleží hodně na relačních slevách. Třeba z Pardubic do Wroclawi stojí jízdenka 200 Kč, to se vyplatí rovnou koupit. Jinak pokud jedu zpáteční jen z Wroclawi tak si kupuju do Miedzilesie + doplatek za přejezd hranic a pak z Lichkova do Pardubic. Pokud jedete ve více lidech o víkendech vyplatí se i skupinové víkendové jízdenky + Polsko.

 • Profilový obrázek
  Kuba napsal(a):

  To je ale jen jednosměrná za 8000, ne?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Je to zpáteční, letenky jsou ale už vyprodané.

 • Profilový obrázek
  Romana napsal(a):

  Dobrý den, omlouvám se předem za možná stupidní dotaz 🙂 nejsem zběhlá v zařizování letenek apod. Chápu to tak, že na tom nádraží Midi je i letiště? tedy ta cesta do Paříže je letadlem? Nebo je to vlakem? Na Pelikánovi to hlásí jako let… Můžete to ,prosím, vysvětlit jak pro blbečka? 😀 Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den je to cesta vlakem z nádraží v Bruselu na letiště v Paříži, odkud je to let. Taková kombinace se sem tam nabízí i v letenkovém systému.

 • Profilový obrázek
  Barbora napsal(a):

  Dobrý den,
  nejsem si moc jistá, jak funguje ta první část trasy – je možné vlak z Bruselu vynechat a nastoupit na letadlo přímo v Paříži? Děkuji:-)

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Bohužel není… lety se musí proletět tak jak jsou na letence za sebou, pokud se jeden vynechá, ostatní propadnou.

 • Profilový obrázek
  Heisy napsal(a):

  Elitní šetřič může na to nádraží v Bruselu dojet z Prahy vlakem, jízdenky u ČD se dají koupit i za 498 Kč. Jediný problém, že je to noční spojení s pěti přestupy.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Díky za tip, zkoušel jsem tu jízdenku na eshopu ČD najít ale ani jednou mi ji to nevyhodilo…

  • Profilový obrázek
   Peter napsal(a):

   Treba vyhľadávať trasu cez „Cheb“ – dá sa kúpiť (Olomouc) – Praha – Cheb – Norimberk – Frankfurt – Brusel za 550Kč v kombinácii Pendolino + lokálny vlak + ICE + ICE, trvá to z Prahy 11 hodín. Z praktickej stránky vpodstate nezmysel, ekonomicky a z pohľadu „zážitku“ z ICE veľmi zaujímavé.

  • Profilový obrázek
   Heisy napsal(a):

   Honza: Chce to dost dopředu, ale víc jak 60 dní (možná 30) zas nejde, myslím. V tuhle chvíli jí vidím třeba na 11. prosince za 498. Tuším, že tam je hrst těhle levných je na několik spojení denně, před Vánoci je to vyprodané, v dubnu to podle mě nebude problém.

 • Profilový obrázek
  Václav Zíka napsal(a):

  Dobrý den,
  je možné nakombinovat let od dubna až do října? Nabízí mi to vždy možnost z dubna jen do června, případně pak ze září do října. A moje druhá otázka, lze za nějaký poplatek posunout zpáteční odlet, když je cesta tam i zpět u stejné letecké společnosti a o kolik měsíců to zpravidla jde posunout případně? Děkuji za odpovědi.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, doba pobytu je omezena na 30 dní… změny tak mimo tarif budou už za jinou cenu….

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *