Skupiny létají s Honzou

Jaro nebo babí léto v NEW YORKU

od 6 790 Kč
27.2.2020 13:23 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Hodně levných letenek do New Yorku pořídíme už i na jarní a podzimní termíny.
 

Aktuálně nejlevnější letenky do New Yorku pořídíme s odletem z německých letišť. Nejnižší cenu najdeme u odletu z Berlína, kde cena začíná na 6 790 Kč (případně 6 990 Kč za přímý let), z Mnichova se do New Yorku dostaneme za 7 290 Kč (nebo 7 590 Kč přímým letem). Ve zlevněné nabídce je také let s přestupem z Drážďan za 8 290 Kč. Letenky jsou k dispozici hlavně na termíny na jaře (konec března, duben, květen) a v průběhu babího léta a podzimu (září, říjen). Na Pelikánovi najdeme více kalendářů, vyplatí se je proklikat všechny, abychom našli pro nás nelepší termín. V ceně letenky je jen příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek.

Jak do Berlína

Z Prahy se dopravíme na letiště Tegel celou cestu po dálnici autem. Pokud zvolíme hromadnou dopravu, na výběr jsou vlakové i autobusové spoje. Cestovat musíme do centra Berlína – ceny startují cca kolem 300 Kč v jednom směru. Na letiště nás pak dopraví linka TXL, která jezdí každých 3-5 minut, lístek budeme potřebovat pro zóny AB.

Jak do Mnichova

Na letiště v Mnichově se dopravíme z Prahy a dalších měst po celou cestu autem po dálnici. Pokud se rozhodneme cestovat autobusem, v nabídce jsou spoje Regiojetu, DB Bahn a Flixbusu, některé zajíždějí také přímo na letiště. Podrobnější informace o dopravě na letiště Mnichov najdete pod tímto odkazem.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *