Skupiny létají s Honzou

Jaro na SARDINII z Prahy

560 Kč
7.1.2021 10:48 8 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Svou obvyklou akci si dnes připravila také Volotea.
 

Zpáteční letenky z Prahy pořídíme do francouzských destinací za 9 €, zajímavou je ale také linka do Cagliari, na které pořídíme rovněž letenky kolem 10 € a to hlavně na dubnové termíny 2021. Zpáteční letenka nás tak vyjde na 21 €, tedy asi 560 Kč. Letenek je ale opravdu málo, obvykle 2 v jednom termínu, s rezervací se tak moc nerozmýšlejte. Pro získání nejnižší ceny není potřeba být členem klubu SuperVolotea.
Výhodou letenek od Volotea je možnost letenky zrušit v případě prokázání nákazy koronavirem 14 dní před odletem, případně pak možnost do 7 dní před odletem změnit termín letu bez poplatku (pouze za případný rozdíl v ceně). Jelikož může dojít ke změnám letenek, další služby jako ubytování kupujte vždy ve zrušitelném tarifu.
Příkladem letenky na 8.4.2021 – 15.4.2021.
 

Letenky s Volotea do Cagliari
08.04.2021 – 15.04.2021

 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Pavel napsal(a):

  Ma na ten overbooking vliv jak brzy mate check in, nebo kdy jste zakoupil letenku, nebo cena, nebo je to nahodne?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Checkin určitě ne, nějaký klíč v tom bude, ale jen tak vysledovat se asi nedá.

 • Profilový obrázek
  Petra napsal(a):

  Dobrý den, řešit to asi na místě nechcete , když máte půl roku zaplacené letenky, ubytování a auto. To Vám nějaká náhrada nepokryje natož, když se Vám stane i na cestě zpět a první přímý let do Prahy byl za 5 dní a jinak přes Barcelonu a nebo Istanbul…cca cesta skoro přes 20 h. Takže s Volotea už nikdy. Zkažená dovolená. Overbooking u této společnosti je ale markantní, viz jejich profil na fc. Toť má zkušenost, u jiných společností se mi ještě nikdy nestalo.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, overbooking je vždy bohužel o blbé náhodě, já s nima mám odletěno asi 30 letů a vždy bez problémů…

 • Profilový obrázek
  Petra napsal(a):

  Jo a potom Vám před odletem na letišti řeknou, že jste náhradníci. Volotea prebukovává hodně lety …udělali nám to při odletu z Prahy a z Cagliari to samé a nebyli jsme jediní.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Overbooking je standardní u většiny aerolinek, u jarních termínů 2021 bych se toho ale nebál, navíc pokud se vám to přihodí tak jsou za to slušné kompenzace včetně nejbližší náhradní dopravy.

 • Profilový obrázek
  Petr napsal(a):

  Tak jsem to nestihl. Nejlevnější za 44e.🤪

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Byla to otázka pár minut…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *