Skupiny létají s Honzou

Jarní prázdniny v ANDALUSII

970 Kč
29.3.2023 12:13 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Pokud se chcete vydat příští jarní prázdniny na jih Španělska, je ideální doba k nákupu letenek.


V rezervačním systému aerolinky Wizz Air najdeme zpáteční letenky z Vídně do Malagy už za 40 €, tedy asi 970 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí 10 € na jedné cestě. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na termín 1.3.2024 – 8.3.2024.


Náup letenek rok dopředu

Při nákupu letenek rok dopředu je potřeba počítat s tím, že dojde v letovém řádu zcela určitě k nějakým změnám. K letenkám tak rozhodně zatím nepřikupujte další služby, ty začněte řešit tak měsíc, dva před odletem. Pokud dojde k zásadnější změně času odletu nebo změně termínu, vždy máte nárok na rebook na aktuálně dostupné termíny (tento rebook navíc klidně můžete udělat až týden před odletem a do té doby tak mít stále možnost letenky zrušit, dostupné jsou i rebooky na alternativní trasy v rámci odletového letiště a destinace) nebo na vrácení peněz – pozor jen na to, že se nevrací platba za klub.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *