Skupiny létají s Honzou

Jarní letenky do PORTA

536 Kč
21.1.2021 14:24 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Pokud vám nevadí trochu zariskovat, jarní letenky do Porta můžeme koupit za pětistovku.
 

Na březnové termíny nabízí nízkonákladovka Wizz Air zpáteční letenky z Vídně do Porta za 20 €, tedy asi 536 Kč. Letenky jsou navíc dostupné v některých termínech i bez potřeby nákupu klubu WDC. O pár eur dráž pak nabízí letenky také konkurenční Ryanair, letenky na dubnové termíny vyjdou na 30 €.
Příkladem letenky s Wizz Air 15.3.2021 – 19.3.2021 nebo s Ryanair na 7.4.2021 – 14.4.2021.
 


 

Porto

Z letiště v Portu se dopravíte do centra pohodlně metrem. Jízdné se počítá podle počtu projetých zón. Z letiště do centra to jsou 3 zóny, tedy lístek Z4 za 1,85 €.

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky.
Portugalsko nikdy vstup občanům EU nazakazovalo, s velkou pravděpodobností tak půjde cestu absolvovat i v případě horší epidemiologické situace.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *