Jarní letenky na SKIATHOS - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Jarní letenky na SKIATHOS

1 300 Kč
15.1.2020 8:04 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Výhodné letenky na řecké ostrovy pořídíme na jarní termíny.
 

Levné letenky na řecké ostrovy pořídíme s odletem z Vídně. Aerolinka Lauda nabízí levné jarní letenky na Skiathos za 50 EUR, tedy asi 1 300 Kč. Za tuto cenu pořídíme zpáteční letenky na květnové termíny, ať už kratší, nebo na celý týden. V ceně letenky máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm. Charakter jeho letiště se podobá slavnému karibskému letišti na St. Maarten, kde přistávající letadla prolétají nízko nad pláží.

Další místa v Řecku

V nabídce Laudy za stejnou cenu 50 EUR s odletem z Vídně najdeme také květnové letenky do Kalamaty nebo Prevezy. Do Kalamaty se létá jednou týdně, takže jedině na týdenní pobyt, cestu do Prevezy zvládneme v dubnu také při prodlouženém víkendu.

Jak do Vídně

Přímo na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dopraví přímé spoje Regiojetu. V nabídce jsou rovněž varianty s dopravou vlakem ČD nebo Regiojetu do centra Vídně, odkud nás na letiště dopraví příměstské vlakové linky. Podrobnější info o dopravě na letiště naleznete zde.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *