Skupiny létají s Honzou

Jarní letenky do TEL AVIVU

907 Kč
7.2.2020 9:13 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Izraele pořídíme také na jarní termíny.
 

Spoustu levných letenek do Izraele pořídíme v nabídce Wizz Air. V jeho rezervačním systému najdeme spoustu letenek z Vídně do Tel Avivu za 35 EUR, tedy asi nějakých 907 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit asi 520 Kč. Termínů je k dispozici spousta, hlavně v březnu a květnu, o asi 60 Kč dráž pak pořídíme i červnové termíny. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Letenky do Tel Avivu s Wizz Air
15.05.2020 – 18.05.2020

Tel Aviv a Jeruzalém

Z letiště v Tel Avivu se do centra dostanete nejrychleji vlakem. Cesta trvá asi 15-20 minut a jízdenka Vás vyjde na 13,50 izraelských šekelů (asi 85 Kč). Pokud budete mít chuť, můžete si udělat i výlet do Jeruzaléma. Města jsou od sebe vzdálena asi 60 km a pro cestu můžete využít vlak nebo autobus.
Pozor! Vzhledem k složitým letištním procedůrám při cestě zpět si ponechte rezervu na letišti alespoň 3 hodiny!
Do Jeruzaléma se dostaneme nově rychlovlakem přímo z letiště. Vlak odjíždí minimálně každou půlhodinu a cesta mu zabere asi 25 minut. Jízdenka vyjde na 17 šekelů (cca 100 Kč).

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás dopraví i na ranní odlet spoje Regiojetu. Ten odjíždí z Brna až 6x denně přímou linkou na letiště ve Vídni. Alternativou jsou pak spoje ČD do centra města, na letiště se pak dopravíme příměstskou linkou vlaku S.

Chystáte se navštívit Izrael? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Lucka napsal(a):

  Ahoj Honzo,
  chystáme se do Tel Avivu, ale až v září 2020. Aktuálně se letenky z Vídně pohybují okolo 3.000-4.000,- Kč… Myslíš že máme ještě počkat? Bývají na podzim levnější?
  Předem děkuji za zpětnou vazbu.. 🙂

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, tam bych asi počkal, na září by mohly být lepší ceny, pokud jste flexibilní tak se prodávají nejlevnější letenky obvykle tak 1-3 měsíce před odletem.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *