Skupiny létají s Honzou

Jarní LANZAROTE

1 450 Kč
26.1.2021 8:34 8 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu se můžeme vydat na Kanárské ostrovy.
 

Zpáteční letenky z Berlína na Lanzarote pořídíme v nabídce easyJet za výhodnou cenu 54 €, tedy asi 1 450 Kč. Letenky jsou v nabídce na březnové kratší i delší termíny. V ceně letenek easyJet máme od 10. února už také jen menší příruční zavazadlo 45x36x20 cm.
Příkladem letenky na 7.3.2021 – 11.3.2021.
 

Letenky na Lanzarote
07.03.2021 – 11.03.2021

 

Jak do Berlína

Všechny lety jsou odbavovány aktuálně z nového letiště Berlin Brandenburg. Od března 2021 bude navíc vzhledem k nízké poptávce fungovat pouze Terminál 1 v hlavní části nového letiště. Na letiště se můžeme dopravit spoji autobusovými Flixbusu a Regiojetu. Zvolit můžeme také cestu vlakem do centra Berlína a následný příměstský vlak směr letiště, případně pak dojed EC do Drážďan, kde přestoupíme na IC směr Berlín, které staví přímo u Terminálu 1 berlínského letiště.
Podle aktuálních pravidel můžeme do i z Berlína cestovat tranzitem bez nutnosti testu a karantény. Pro přílet na Kanáry nám stačí registrace ve formuláři a PCR test. Pro cesty zpět do ČR nepotřebujeme ani registraci, ani test, Německem opět projedeme tranzitem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Nathalia napsal(a):

  Dočetla jsem se, že na Lanzarote ani Gran Canarii se teď nedostanete, protože se nachází ve 4. stupni. Ale na jiné ostravy by to šlo.
  https://www.ahojkanarskeostrovy.com/coronavirus/

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Bohužel MZV o jakémkoliv omezení aktuálně mlčí….

 • Profilový obrázek
  zdekon napsal(a):

  Zdravím,
  myslím, že ty informace o buse student neboflixbusu jsou trochu mylné.
  chci vyjet do zanzibaru a veskeré spoje ne letiste mimo ČR mi píše, že neposkytuji….?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, jsou to obecné informace, dneska je samozřejmě velké množství linek rušeno.

 • Profilový obrázek
  René Cígler napsal(a):

  PCR test s certifikátem stojí, jestli se nepletu, kolem 2 tis. Kč? To vyžadují na Lanzarote? Na Lanzarote je možné se ubytovat v hotelu, nebo jen na privátech? Jsou tam otevřené restaurace? Jestli máte tyto informace , budu moc vděčný, Díky

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Aktuálně lze v angličtině sehnat test i za 1500 Kč. Jinak je vyžadován ESP vládou, takže může být kontrolován na letišti. Vybrané hotely jsou otevřené, restaurce obvykle jen přes den s omezením.

 • Profilový obrázek
  Vojtěch Horský napsal(a):

  Skvělý tip.
  Jak se ale do Berlína dostat na čas odletu z Prahy busem/vlakem
  když nejsou v provozu hotely?
  Nazpět ten samý problém.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   V aktuální situaci se vyplatí cestovat na zahraniční letiště jen autem, easyJet navíc stihl ještě pošoupnout odlety, teď jsou letenky ještě levnější…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *