Nizozemsko: EINDHOVEN - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nizozemsko: EINDHOVEN

778 Kč
12.1.2018 8:40 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Kinderdijk - Tarod pod CC

Levné letenky do Nizozemska pořídíme už i na jarní termíny.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Eindhovenu jsou v nabídce nízkonákladovky Ryanair na dubnové i květnové termíny za 778 Kč. Na duben pak pořídíme klidně i prodloužené víkendy, na květen jsou dostupné delší týdenní termíny.
Ryanair povoluje s sebou na palubu 2 kabinová zavazadla 55x40x20 cm + 35x20x20 cm. To větší z nich vám pak zdarma může u gate odbavit (přepravit v zavazadlovém prostoru letadla) a to zdarma.
Příkladový termín pořídíme na 13.4.2018 – 16.4.2018.
 
Letenky vybírejte v kalendáři na stránce aerolinky
 

Eindhoven

Ačkoliv většina cestovatelů využívá Eindhoven jako sekundární letiště pro Amsterdam, vyplatí se navštívit i toto pěkné město. Autobusem 401 se pohodlně dopravíte do centra, jízdenku pořídíte v automatu na zastávce (platba jen kartou, případně mincemi v autobuse, cena kolem 4 €).
Pokud se nespokojíte s návštěvou pouze Eindhovenu, tak můžete vyrazit vlakem i do dalších měst ať už do zmíněného Amsterdamu nebo Rotterdamu. Díky poloze letiště se nemusíte omezovat pouze na Nizozemí. V blízkosti letiště jsou i belgické Antwerpy nebo Brusel, či západoněmecký Düsseldorf.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Martin napsal(a):

  Ahoj Honzo, prosímtě jak je to s těmi novými podmínkami u Ryanairu – pořád dvě zavazadla?
  Četl jsem že jen jedno nebo dokoupení přednostního nákupu – dost by mě to zajímalo protože s ním mám brzo výlet a trochu mě tím podráždili…

  • Michal napsal(a):

   https://www.ryanair.com/cz/cs/naplanovat-cestu/lety-s-nami/pravidla-pro-palubni-zavazadla

   Je to stejné jako to bylo doteď (jedno palubní zavazadlo + jedno menší – batoh/kabelka) s tím, že pokud si nezaplatíš to přednostní odbavení je velká šance, že ti to palubní zavazadlo hodí u gate do zavazadlového prostoru – tedy na palubu si můžeš vzít jen jedno menší příruční zavazadlo, které se vejde po sedadlo.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, viz článek.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *