Bulharsko: BURGAS - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Bulharsko: BURGAS

259 Kč
9.3.2018 8:34 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Letenky na jarní trip do Bulharska pořídíme levně z Bratislavy. Rozhodně nemůžeme počítat s koupáním, na konci dubna si ale užijeme příjemného počasí.
 

V dubnových termínech bylo uvolněno několik letenek za promo cenu 4,99 € za jednosměrnou letenku. Z nich můžeme poskládat například termín na prodloužený víkend 21. 4. – 24. 4., kdy za zpáteční letenku dáme v přepočtu 259 Kč. Na tento termín jsou v každém směru volná minimálně 4 místa, za stejnou cenu pak pořídíme i delší termín. Letenky využijeme především při cestě za turistikou, na jaře se ještě u Slunečného pobřeží koupat nedá.
 

Letenky do Burgasu na jaro rezervujte zde
21.04.2018 – 24.04.2018

 

Jak do Bratislavy a v Burgasu

Menší nevýhodou jsou ranní lety – ideálně se tak dopravíte do Bratislavy na letiště autem, na druhou stranu strávíme v destinaci delší dobu přes den.
Na letišti v Burgasu můžete využit místních transferů, obvykle se ale vyplatí vzít si taxi – standardní auta pro 4 osoby vyjdou na cestě z letiště ke Slunečnému pobřeží na něco kolem 30 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *