Japonsko: TOKIO a další - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Japonsko: TOKIO a další

11 990 Kč
16.8.2018 11:30 2 komentáře

V dnešní akci Air China pořídíme levné letenky do Japonska.
 

do dubna (v případě delšího pobytu klidně i do května) příštího roku pořídíme výhodné letenky z Vídně do Japonska. Konkrétně za 11 990 Kč do Tokia, 12 490 Kč do Hirošimy a za 12 690 Kč do Sappora. Lety jsou operovány s jedním přestupem v Pekingu, který sice není nejrychlejší, na návštěvu města se ale také příliš nehodí. V ceně letenky máme jedno příruční a dvě odbavená zavazadla do 23 kg.
 
Letenky do Tokia rezervujte zde
 
Letenky do Hirošimy rezervujte zde
 
Letenky do Sappora rezervujte zde
 

Open-jaw letenky do Japonska

Pokud máme chuť Japonsko trochu procestovat a nechceme se zase vracet ze stejného letiště, můžeme zvolit nákup open-jaw letenky, kdy se budeme zpátky do Vídně vracet odjinud. Termíny sice nejsou tak přehledně vyjmenovány v kalendáři, najdeme je ale přes vyhledávač na pelikánovi. Termíny stačí vybrat z jednotlivých kalendářů a zadat je do vyhledávače. Cena okolo 12 000 Kč se nám potom také objeví.
 

Chystáte se navštívit Japonsko? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Monika Horovičová napsal(a):

  Ahoj,

  prosím, jak moc je to výhodná cena? Jestli nemám ještě s nákupem počkat…Objevují se letenky do Japonska i z Prahy?

  Děkuji, M.

  • Profilový obrázek
   Pavel napsal(a):

   To je relativně dobrá cena, bez akce stojí letenky okolo 15 tisíc, ale zase před nějakým tím měsícem byly letenky z budapešti za 9,5, ale to už jen tak nebude. Z Prahy spíše výjimečně

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *