Itálie: LOMBARDIE - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Itálie: LOMBARDIE

598 Kč
18.4.2017 10:47 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Bergamo - Hozinja pod CC

Do systému aerolinky se aktuálně dostala další várka nejlevnějších letenek do Milána.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Milána/Bergama pořídíme na termíny od května až do června za 598 Kč, na červencové termíny si připlatíme jen 30 Kč. Nejlevnější cenu získáme s klubem WDC, v některých termínech je ale cena stejná i bez klubu, případně jen o 100 Kč vyšší.
 
Letenky s Wizz Air rezervujte zde
 

Bergamo

Za návštěvu rozhodně stojí samotné Bergamo, z letiště a zpět se dopravíte autobusem linky č.1, který Vás do centra dopraví za 15 minut. Jízdenka stojí 2,30€. Můžete si pořídit i 24 hodinovou (5 €) nebo 72 hodinovou jízdenku (7 €).

Miláno

Nejjednodušší je vydat se do Milána z letiště autobusem. Autobusy jezdí každou půlhodinu a do centra jim to trvá asi 40 – 60 minut, pokud však nezůstanete stát na dálnici v zácpě, které jsou v okolí Milána poměrně časté. Jízdenka vyjde na 5€ a můžete ji koupit zde.

Lago di Garda

K jezeru Lago di Garda se dopravíme nově přímou autobusovou linkou Flixbusu, který odjíždí z letiště v 19:30. Máme tak dostatek času na to udělat si nákup a dát dobrou večeři v obchodním centru naproti letišti. Jet můžeme samozřejmě také vlakem za 10 €. Oba spoje nás dopraví do vstupní brány k jezeru – Peschiera del Garda.

Navštivte Miláno se zájezdem od CK Triplo od 6390 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Ubytování vč. snídaně  •  Transfer z letiště a zpět
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Bla napsal(a):

  Odkaz vede na Ryanair?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Opraveno, díky.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *