Skupiny létají s Honzou

ISLAND za pár stovek

780 Kč
23.9.2021 8:35 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu pořídíme letenky na Island.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Reykjavíku pořídíme v nabídce Wizz Air za 30 €, tedy asi 780 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí na jednom směru 10 €. V ceně letenek máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 16.11.2021 – 23.11.2021.
 


 

Letenky během koronaviru

Při rezervaci letenek je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení letu, další služby tak vždy rezervujeme jako zrušitelné.
Vzhledem k termínu odletu aktuálně nemá cenu řešit koronavirová nařízení. Očkování a osoby, které covid prodělali, mají aktuálně cestu s AG testem na Island i zpět volnou.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Peter napsal(a):

  Dobry den, jak je to s cestovanim s ditetem do 1 roku? Dite nema na sebe zadne prirucni zavazadlo? Priapdne jak to je u letani s kocarekem a autosedackou? nidke jsem neobjevil dokoupeni tohohle typu zavazadel.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, prakticky u všech EU leteckých společností je v ceně přeprava 2 věcí (kočárek/sedačka/skládací postýlka) v ceně letenky pro infanta, kabinové zavazadlo má obvykle nějakou „tašku“ do stanoveného rozměru a kil.

 • Profilový obrázek
  Milan napsal(a):

  Dobrý den, nevíte prosím o nějakém víkendovém termínu např. na 3 dny? Nebo třeba jen na 3 dny.

  děkuji,

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, bohužel to Wizz Air dost osekal, takže ty levnější jsou spíše na týdenní pobyty.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *