Skupiny létají s Honzou

Gruzie: KUTAISI

545 Kč
15.11.2018 8:20 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

U Wizz Air najdeme další levné letenky do Gruzie.
 

Wizz Air dal do prodeje další várku letenek do gruzínského Kutaisi v levném tarifu. V únorových termínech seženeme zpáteční letenku s odletem z polské Wroclawi za 88 PLN, v přepočtu asi 545 Kč. Ceny platí pro členy klubu WDC, ostatní zaplatí asi dvojnásobek. Za tuto cenu pořídíme týdenní termín 27.1. – 3.2. nebo posledních pár letenek v kratším termínu 3.2. – 7.2.2019. Pokud si připlatíme 20 PLN, najdeme v okolních datech několik dalších výhodných termínů. V únoru se teploty v Kutaisi pohybují okolo -8 °C, tedy v podobných hodnotách, jako u nás.
 

Letenky do Kutaisi rezervujte zde
27.01.2019 – 03.02.2019

Jak do Wroclawi

Do Wroclawi dojedeme z Prahy přímými autobusy Flixbusu. Z Pardubic nás pak zavezou do Wroclawi vlaky přes Lichkov za 200 Kč. Využít můžeme i příznivých cen parkování na letišti ve Wroclawi.

Jak v Kutaisi

Z letiště se nejlevněji dopravíme do Kutaisi maršrutkou. Pravidelné minibusy někde mezi taxi a autobusem nás dovezou docentra za 2 lari (asi 18 Kč). Na výběr je i maršrutka s odvozem přímo k hotelu za 5 lari (45 Kč). Ceny taxíků se pohybují kolem 25 lari, což je stále pěkná cena.

Chystáte se navštívit Gruzii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *