Skupiny létají s Honzou

GRUZIE z Prahy

518 Kč
16.9.2021 14:26 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou dostupné podzimní letenky do Gruzie.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Kutaisi jsou dostupné na podzimní termíny za výhodnou cenu 518 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí v tomto případě jednou tolik. Pokud tak letíte alespoň 2, vyplatí se vám klub přikoupit a za klubové ceny můžete létat na linkách Wizz Air po celý rok. V ceně letenek je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 21.11.2021 – 28.11.2021.
 

Letenky z Prahy do Kutaisi
21.11.2021 – 28.11.2021

 

Jak v Kutaisi

Z letiště se nejlevněji dopravíme do Kutaisi maršrutkou. Pravidelné minibusy někde mezi taxi a autobusem nás dovezou do centra. Na výběr je i maršrutka s odvozem přímo k hotelu. Ceny taxíků se pohybují kolem 40 lari. Dopředu můžeme objednat i lístky na autobus do centra Kutaisi (10 lari), Tbilisi či Batumi.
 
Očkovaní cestující mohou přijet do Gruzie bez omezení s certifikátem potvrzujícím ukončené očkování. Cestou zpět do ČR stačí vyplnit příjezdový formulář.
Bez očkování je potřeba negativní PCR test před příjezdem, příjezdový formulář a další PCR test 3. den po příjezdu. Pro cestu zpět potřebujeme před odletem AG test, příjezdový formulář, 5 dní karantény a PCR test.

Chystáte se navštívit Gruzii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *