Skotsko: GLASGOW - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Skotsko: GLASGOW

790 Kč
11.8.2017 15:05 1 komentář
Nabídka již není aktuální

© Scotland - Para pod CC

Levné letenky do Skotska pořídíme v nabídce Ryanair z Berlína.
 

Na termíny do září do listopadu 2017 jsou v nabídce aerolinky Ryanair zpáteční letenky z Berlína do Glasgow za 30 €, tedy asi 790 Kč. V jednotlivých termínech je dostupných odbvykle jen pár letenek, termínů je ale veliké množství. Letenku tak pořídíme na prodloužený víkend nebo i na delší pobyt.
 
Letenky na 12.9. - 19.9. rezervujte zde
Letenky na 7.10. - 10.10. rezervujte zde
Letenky na 2.11. - 7.11. rezervujte zde
 

Jak do Berlína

Odlet je naplánován kolem 13 h, na letiště se dostaneme bez problémů s předstihem autobusovými linkami Regiojetu nebo Flixbusu, můžeme využít i vlakových spojů ČD do centra města a následný přesun příměstským vlakem na letiště.
Přílet je pak naplánován kolem 16 h, se spojením do ČR tak opět nebude problém.

Glasgow, Edinburgh, Loch Lomond

Z letiště v Glasgow se nejrychleji do centra dopravíme Glasgow Shuttle za £7,50. Pokud chcete ušetřit, jeďte busem 66 na stanici Paisley Gilmour Street train station a odtuď pokračujte vlakem do Vaší cílové destinace.
Mezi Glasgow a Edinburghem jezdí každou hodinu několik vlaků, cena jízdenky je £12.50, stejně nás tak mezi oběma městy dopraví Megabus už od 1 GBP.
Glasgow je také výborným startovacím bodem pro návštěvu skotské přírody – jen 50 kilometrů od centra města se nachází jezero Loch Lomond a k němu přilehlý národní park, kam Vás každou hodinu dopraví pravidelná autobusová linka.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • David napsal(a):

    A co Skotsko?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *