Skotsko: GLASGOW - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Skotsko: GLASGOW

790 Kč
11.8.2017 15:05 1 komentář
Nabídka již není aktuální

© Scotland - Para pod CC

Levné letenky do Skotska pořídíme v nabídce Ryanair z Berlína.
 

Na termíny do září do listopadu 2017 jsou v nabídce aerolinky Ryanair zpáteční letenky z Berlína do Glasgow za 30 €, tedy asi 790 Kč. V jednotlivých termínech je dostupných odbvykle jen pár letenek, termínů je ale veliké množství. Letenku tak pořídíme na prodloužený víkend nebo i na delší pobyt.
 
Letenky na 12.9. - 19.9. rezervujte zde
Letenky na 7.10. - 10.10. rezervujte zde
Letenky na 2.11. - 7.11. rezervujte zde
 

Jak do Berlína

Odlet je naplánován kolem 13 h, na letiště se dostaneme bez problémů s předstihem autobusovými linkami Regiojetu nebo Flixbusu, můžeme využít i vlakových spojů ČD do centra města a následný přesun příměstským vlakem na letiště.
Přílet je pak naplánován kolem 16 h, se spojením do ČR tak opět nebude problém.

Glasgow, Edinburgh, Loch Lomond

Z letiště v Glasgow se nejrychleji do centra dopravíme Glasgow Shuttle za £7,50. Pokud chcete ušetřit, jeďte busem 66 na stanici Paisley Gilmour Street train station a odtuď pokračujte vlakem do Vaší cílové destinace.
Mezi Glasgow a Edinburghem jezdí každou hodinu několik vlaků, cena jízdenky je £12.50, stejně nás tak mezi oběma městy dopraví Megabus už od 1 GBP.
Glasgow je také výborným startovacím bodem pro návštěvu skotské přírody – jen 50 kilometrů od centra města se nachází jezero Loch Lomond a k němu přilehlý národní park, kam Vás každou hodinu dopraví pravidelná autobusová linka.

Ubytování Glasgow
Nejlevnější ubytování najdete zde
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • David napsal(a):

    A co Skotsko?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *